Przywołujemy do porządku branżę sprzątającą! Pomóż nam posprzątać ludzką krzywdę. Czytaj dalej…

Polecaj Stepapp znajomym i zgarniaj darmowe sprzątania

Wiemy jak bardzo lubisz, kiedy Twoje mieszkanie jest posprzątane i nie musisz poświęcać na to swojego czasu. Możesz podzielić się tą przyjemnością ze znajomymi, oferując im zniżkę na wypróbowanie Stepapp, przy okazji samemu oszczędzając na sprzątaniu! Od dziś (16.01.2021) Twój kod polecający ma wartość 40 zł. Oznacza to, że każdy, kto użyje go podczas rejestracji dostanie 40 zł na pierwsze zamówienie sprzątania. Gdy je wykorzysta – zasilimy Twoje konto kodem promocyjnym na 40 zł. Prosto i za darmo.

Jak to działa?

  1. Otwórz aplikację Stepapp.

  2. Przejdź do zakładki „Zaproś Znajomych” i podziel się swoim kodem. Możesz to zrobić za pomocą SMS, Facebooka, WhatsApp lub po prostu przekazując kod inną metodą.

  3. Każda osoba, która wprowadzi Twój kod, otrzyma 40zł na następne sprzątanie w Stepapp.

  4. Gdy polecona przez Ciebie osoba zamówi swoje sprzątanie, Twoje konto również zostanie zasilone kodem o wartości 40 zł.

Twój znajomy, aby skorzystać z Twojego kodu polecającego, musi jedynie wpisać go w podsumowaniu zamówienia. To proste!

Warunki akcji

  1. Użytkownik otrzymuje kod rabatowy o wartości 40 zł za każdą poleconą osobę, która zamówi sprzątanie w ramach aplikacji Stepapp. Kod rabatowy jest ważny przez 90 dni i może być przeznaczony na każde nowe sprzątanie – regularne lub jednorazowe.
  2. Stepapp zastrzega możliwość zawieszenia konta oraz/lub odebrania kodów rabatowych w przypadku podejrzenia, że zostały one zdobyte w nieuczciwy sposób
  3. Stepapp zastrzega możliwość weryfikacji oraz rozstrzygnięcia ważności przejazdów wykonanych z polecenia.