fbpx

Zamów swoje następne sprzątanie tutaj →

Zamów sprzątanie z gwarancją jakości i zadowolenia.

sprzątanie domów warszawa

Zamów sprzątanie z gwarancją jakości i zadowolenia.

Co zawiera standardowe sprzątanie?

Dbamy o to, aby stosować najlepsze praktyki, a nasze osoby sprzątające są przeszkolene w swoim fachu. Zobacz, jak wiele obejmuje nasza podstawowa usługa.

Pokoje i Sypialnia

• Odkurzenie i zmycie podłóg, odkurzenie dywanów

• Wytarcie kurzy i przetarcie dostępnych powierzchni 

• Wytarcie i odkurzenie luster oraz szklanych powierzchni

• Ścielenie łóżek (zmiana pościeli liczona jest dodatkowo)

• Wyrzucenie śmieci

Kuchnia

• Umycie naczyń, które są w zlewie lub załadowanie zmywarki

• Wytarcie zlewu, kranu oraz dostępnych powierzchni

• Wytarcie lodówki, piekarnika i sprzętów AGD zewnątrz

• Wytarcie lodówki, piekarnika i sprzętów AGD zewnątrz

 

Łazienka

• Odkurzenie i wytarcie podłóg

• Umycie i odkażenie zlewu, sedesu, kabiny prysznicowej/wanny

• Wytarcie dostępnych powierzchni, w tym luster

• Wyrzucenie śmieci

Dodatki

Dodatkowo, możesz zamówić także:

• Prasowanie

• Mycie Okien

• Zmianę pościeli

• Sprzątanie balkonu

Dodatkowe usługi dla dodatkowej przyjemności.

Modyfikuj swoje sprzątanie w zależności od aktualnych potrzeb.

Posiadając aplikację Stepapp możesz w każdej chwili rozbudować swoje podstawowe sprzątanie o dodatkowe usługi. Alternatywnie, możesz napisać do swojego dedykowanego asystenta.

sprzatanie warszawa stepapp dodatkowe uslugi

Najważniejsze powody, dla których warto wybrać sprzątanie w Stepapp.

Żadnych długoterminowych zobowiązań – wstrzymaj swoją subskrypcję w dowolnym momencie. 

Lokalna marka, lokalna społeczność

Angażujemy się w lokalne inicjatywy i tworzymy najlepsze warunki dla naszych wykonawców. Dbamy o indywidualne potrzeby mieszkańców.

Najlepsza spersonalizowana obsługa

Dopasowujemy każde sprzątanie do indywidualnych potrzeb. Sprzątamy tak, jak chcesz i lubisz. Dlatego nasza obsługa klienta jest dostępna w aplikacji 24/7.

Świetny stosunek jakości do ceny

Uczciwy cennik jest dla nas bardzo ważny. Nie marnujemy czasu, nie doliczamy dodatkowych godzin i sprzątamy według wysokich standardów.

Zaufane sprzątanie docenione przez Twoich sąsiadów w Warszawie.

sprzatanie warszawa stepapp opinie kasiawron

@kasiawron

⭐⭐⭐⭐⭐

“Przez przypadek odkryłam @stepapp na początku pandemii, kiedy wysłali mnie na homeoffice. Myślałam, że sama sobie radzę z bałaganem w domu, ale to co robi @stepapp rozwala czachę. Dobra robota!!!”

sprzątanie warsza opinie ania madej

@aniamadej

⭐⭐⭐⭐⭐

“Pięć telefonów do sprzątaczek “z polecenia”. Żadna nie przyszła. Lub nie miała czasu wtedy kiedy chciałam. Teraz korzystam tylko z @stepapp.”

sprzątanie warszawa stepapp opinie

@sylwka__

⭐⭐⭐⭐⭐

“Świeża kawka, dzieciaki w szkole, abonament w @stepapp i tak się żyje na #homeoffice 😌Jeszcze żeby tylko szef to sponsorował 😂”

sprzątanie warszawa stepapp opinie

@awwkaraww

⭐⭐⭐⭐⭐

“Myślałam, że nie potrzebuje usług sprzątania u siebie. Jak bardzo się myliłam… Oszczędzają mi kilka godzin w tygodniu. @stepapp robisz to dobrze. “

Czym się wyróżniamy?

Są usługi sprzątania “na czarno” i jest Stepapp. Wybierając Stepapp masz pewność, że stawiasz na wysokie standardy i wiesz czego konkretnie się spodziewać.

Szara Strefa

Bezpieczeństwo

Wszyscy wykonawcy są sprawdzeni oraz zweryfikowani.

Profesjonalne przeszkolenie

Wszyscy wykonawcy przechodzą profesjonalne szkolenie i przestrzegają standardów.

Łatwość Korzystania

Zamów sprzątanie regularne lub jednorazowe w 60 sekund.

Dedykowana Obsługa

Obsługa Klienta, która jest dostępna dla Ciebie 24/7 w aplikacji, na mailu i pod telefonem.

Przejrzyste ceny

Żadnych ukrytych opłat, naliczania dodatkowych godzin i cena, którą znasz przed.

Płatność bezgotówkowa

Za usługę możesz zapłacić za pomocą karty bankowej, Apple Pay lub Google Pay.

Kontrola jakości i system ocen

Tylko najlepsi wykonawcy, którzy otrzymują dobre oceny mogą przyjmować zlecenia.

Zadowoleni Wykonawcy = Zadowoleni klienci.

Poznaj Magdę.

66 wykonanych sprzątań

Za dnia pomoc w żłobku, wieczorami sumienna wykonawczyni Stepapp. Specjalizuje się w domowych porządkach i prasowaniu, zna 101 sposobów na wyprasowanie koszuli.

Poznaj Monikę

41 wykonanych sprzątań

Kocia mama 3 samców – Jasia, Krzysztofa i Robinsona. Wie, jak wytrzeć, przetrzeć i odkurzyć każdy zakamarek w domu. Ma różowe rękawiczki i brązowy pas w karate.

Często zadawane pytania o sprzątanie w Stepapp.

Zamów sprzątanie z gwarancją jakości i zadowolenia.

✔️ Bezpieczeństwo
✔️ Wysoka jakość
✔️ Natychmiastowa rezerwacja

Zamów sprzątanie z gwarancją jakości i zadowolenia.

STEPAPP SPRZATANIE ZAMOW

Sprzątanie domów i mieszkań Warszawa.

Usługi sprzątające, które zamówisz o każdej porze niezależnie od miejsca Twojego pobytu? Jeżeli poszukujesz rozwiązań dostosowanych do potrzeb cyfrowej rzeczywistości, to koniecznie sprawdź ofertę Stepapp. Nasza, działająca za pośrednictwem aplikacji mobilnej, firma oferuje zarówno sprzątanie mieszkań, jak i sprzątanie domów. Warszawa to miasto, w którym powstała nasza marka i właśnie tam zapewniamy wsparcie w utrzymaniu porządku w Twoim wnętrzu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat naszego podejście i oferty

Firma Stepapp - co nas wyróżnia?

  • Brak zobowiązań

Nie zawieramy długoterminowych umów z Klientami, więc możesz skorzystać z naszych usług jednorazowo lub po prostu zerwać współpracę w dowolnym momencie bez okresu wypowiedzenia.

  • Przeszkoleni pracownicy

Osoby należące do zespołu Stepapp dołożą wszelkich starań, aby Twój dom lub mieszkanie było czyste i pachniało świeżością. Nasi pracownicy przeszli odpowiednie szkolenia dotyczące różnorodnych technik sprzątania oraz znajomości środków czyszczących. Wyróżniają się nie tylko profesjonalizmem, lecz także zaangażowaniem i sumiennością. Sprzątanie sprawia im przyjemność, dlatego możesz mieć pewność, że zadbają o porządek w Twoim wnętrzu.

  • Aplikacja Stepapp, czyli nowoczesne rozwiązanie na miarę potrzeb zabieganych Klientów

Musisz zostać dłużej w pracy, przez co nie zdążysz posprzątać swojego domu lub mieszkania przed wieczornym spotkaniem? Bez obaw! Dzięki aplikacji Stepapp zrobisz to zdalnie za pomocą kilku kliknięć. Od teraz nie musisz tracić już czasu na rozmowy telefoniczne. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj i termin usługi, a pracownicy Stepapp odpowiednio zadbają o Twoje wnętrze.

  • Zapewniamy konkurencyjne ceny

Cena usług sprzątających dostosowana jest do rodzaju obowiązków, jakie czekają na naszych pracowników. Swoje zadania wykonują oni zawsze w ramach określonego przedziału czasowego. W sytuacji, gdy okres sprzątania wydłuży się, nie obciążamy Cię dodatkowymi kosztami za nadgodziny.

  • Działamy dla lokalnej społeczności

Jesteśmy Warszawską firmą sprzątającą, która angażuje się w lokalne inicjatywy po to, aby zapewnić godne warunki pracy oraz spełnić indywidualne potrzeby mieszkańców.

Jak działa aplikacja Stepapp?

Nasza aplikacja pozwala na błyskawiczne zamawianie usług sprzątających niezależnie od miejsca, w którym przebywasz. Wystarczy, że wpiszesz swój adres zamieszkania, wybierzesz rodzaj usługi i określisz jej częstotliwość. Rezerwację możesz stale modyfikować, tzn. zmieniać termin jej realizacji i zakres zadań, jakie ma wykonać pracownik firmy Stepapp. Największą zaletą aplikacji Stepapp jest dostępna przez całą dobę obsługa klienta. Dzięki temu możesz zarezerwować usługę sprzątania w dogodnym dla Ciebie momencie. Ponadto aplikacja zapewnia Ci stałą kontrolę nad procesem sprzątania. Nasi pracownicy zobowiązani są do informowania Ciebie – za pomocą aplikacji – o postępach w pracy i wysłania zdjęcia na jej zakończenie. To nowoczesne podejście do sprzątania zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i gwarancję szybkiej realizacji, bez których nie sposób obejść się w dzisiejszych czasach..

Sprzątanie domu Warszawa - co wchodzi w zakres usługi?

Oferujemy kompleksowe sprzątanie domu lub mieszkania, które obejmuje pokoje i sypialnię, kuchnię oraz łazienkę. W zakres realizowanych przez nas usług wchodzi: odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzy oraz czyszczenie luster we wszystkich pokojach i sypialniach. W przypadku samej kuchni pracownicy Stepapp podejmują się także czynności takich jak mycie naczyń czy zewnętrzne czyszczenie sprzętów AGD. Natomiast jeśli chodzi o łazienkę, to dodatkowo umyty i odkażony zostaje zlew, sedes i kabina prysznicowa lub wanna. Wcześniej opisane usługi wykonywane są w ramach pakietu standardowego sprzątania, natomiast możesz zamówić dodatkowo także prasowanie, zmianę pościeli czy mycie okien. Nadprogramowe usługi zarezerwujesz i opłacisz w każdej chwili za pośrednictwem naszej aplikacji Stepapp.

Co jeszcze znajduje się w ofercie Stepapp?

Usługi sprzątające oferowane przez firmę Stepapp obejmują nie tylko standardowe sprzątanie, lecz także generalne porządki. Wprowadzasz się do nowego mieszkania? Chcesz odświeżyć swój kąt po remoncie? Generalnie porządki to usługa dedykowana dla osób, które potrzebują bardziej wymagającego czyszczenia domu lub mieszkania. W jej zakres, oprócz standardowego odkurzania i ścierania kurzy, wchodzą czynności takie jak wycieranie listew przypodłogowych, grzejników, czyszczenie kafelków czy fug. Dodatkowo zamówić możesz usługi obejmujące wewnętrzne czyszczenie sprzętów AGD czy sprzątanie balkonu.

Jakiego sprzątania potrzebujesz?

Oferujemy dwa rodzaje sprzątania – standardowe sprzątanie lub generalne porządki. Jeśli Twój dom nie był długo sprzątany i chcesz przywrócić mu dawny blask – zalecamy zacząć od generalnych porządków!

Jeśli zaleźy Ci na regularnym utrzymaniu czystości w domu.

Jeśli ma to być dokładne sprzątanie np. po wynajmie, remoncie.