Strona Główna Sprzątanie Generalne

Generalne sprzątanie w 1-2-3!

Dogłębne sprzątanie domu przez wielokrotnie nagradzanych profesjonalnych ekspertów w dziedzinie sprzątania. Usuwamy głęboko zakorzenione zabrudzenia. Natychmiastowe zamówienie online.

*Sprawdź dostępność i cenę klikając powyżej.

*Sprawdź dostępność i cenę klikając powyżej.

30 000+

Wykonanych sprzątań
do dzisiaj

5000+

Klientów korzysta regularnie
w abonamencie

4,7/5

Ocena w App Store
⭐⭐⭐⭐⭐

Czas na generalne sprzątanie?

Czy myśl o generalnym sprzątaniu sprawia, że twoje serce bije z radości? Jeśli odpowiedź brzmi nie, jesteśmy tu po to, by pomóc!

Z czasem w częściach domu mogą gromadzić się warstwy brudu i tłuszczu, których regularne czyszczenie nie jest w stanie usunąć.

Generalne porządki ze Stepapp są po to, aby wszystkie te miejsca domyć i uwolnić Twój czas.

Miękkie wartości.

Więcej czasu dla siebie i bliskich.

Prace wykonujemy solidnie i sprawnie.

Oferujemy konkurencyjne ceny ubezpieczamy pracowników

Wykonujemy pracę zgodnie z ustaleniami.

Nasi pracownicy posiadają najlepsze kompetencje.

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Sprzątanie zawiera:

Sypialnie, pokój dzienny i inne pomieszczenia
Wytarcie kurzy z mebli oraz odkurzenie mebli tapicerowanych.

Wyrzucenie śmieci.

Odkurzenie i zmycie podłóg.

Wytarcie włączników, kontaktów i listew przypodłogowych.

Wytarcie drzwi, parapetów oraz kaloryferów.

Neutralizacja nieprzyjemnych zapachów, opróżnianie kosza na śmieci.

Ogólne czynności, które doprowadzają dom do czystości, według wspólnej oceny - bo każdy dom jest inny.

Wytarcie żyrandoli.

Wycieranie zabrudzeń w trudno dostępnych miejscach.
Łazienki i toalety
Odkurzanie i mycie podłóg.

Czyszczenie umywalek, wanien, pryszniców, toalet, bidetów.

Mycie luster.

usuwanie kurzu.

Neutralizacja zapachu.

Ogólne czynności, które doprowadzają dom do czystości, według wspólnej oceny - bo każdy dom jest inny.

Usuwanie osadów z kamienia.

Czyszczenie brodzika lub odpływu.
Kuchnia
Odkurzanie i mycie podłóg.

Usuwanie kurzu z szafek i sprzętu kuchennego.

Mycie blatów kuchennych, zlewozmywaków i płyt indukcyjnych.

Mycie zewnętrznej części lodówki, kuchenki mikrofalowej, piekarnika i wentylatora kuchennego.

Neutralizacja zapachu.

Umycie naczyń, które są w zlewie lub wstawienie zmywarki.

Ogólne czynności, które doprowadzają dom do czystości, według wspólnej oceny - bo każdy dom jest inny.

Sprzątanie szafek wewnątrz.

Czyszczenie okapu.

Wytarcie blatów, frontów szafek oraz panelu kuchennego.
Nie zawarte w usłudze
Odsuwanie ciężkich mebli.

Sprzątanie po remoncie.

Jeśli potrzebujesz powyższego zakresu, zamów Sprzątanie po remoncie/wyprowadzce.
Własne ustalenia
Ogólne czynności, które doprowadzają dom do czystości, według wspólnej oceny - bo każdy dom jest inny. Możesz dodać w szczegółach podczas składania rezerwacji. Pamiętaj, że standardowe sprzątanie nie jest sprzątaniem po remoncie czy wyprowadzce.

*Sprawdź dostępność i cenę klikając powyżej.

before after

Dlaczego akurat my?

Ubezpieczone sprzątanie na kwotę 1 000 000 PLN od uszkodzeń i wypadków oraz 100% gwarancja jakości. Jeśli coś pójdzie nie tak, wrócimy i to naprawimy.

Zawsze ta sama przeszkolona, ​​bezpieczna i sprawdzona osoba, która zna Twoje potrzeby, nawyki sprzątania i ceni Twoją prywatność.

Wybierając Stepapp, cenisz nie tylko swój czas, ale także profesjonalistów i mówisz „NIE” szarej strefie, wyzyskowi i wykluczeniu społecznemu.

Zmieniaj terminy, dostosowuj i dopasowuj usługi do swoich potrzeb w aplikacji i utrzymuj kontakt z sprzątaczką bez dzwonienia.

*Sprawdź dostępność i cenę klikając powyżej.

*Sprawdź dostępność i cenę klikając powyżej.

Zmieniamy historię pomocy domowej.

To, że „zawsze tak robiono”, nie oznacza, że tak powinno pozostać. Oto rzeczy, w których się wyróżniamy na tle konkurencji. Czy te problemy wydają Ci się znajome?

Zamień kochanie-zrób na kochanie-zrobione.

Rezerwuj terminy na własną rękę.

Śledź realizację swoich obowiązków.

Czatuj bezpośrednio z Twoją gospodynią i nami.

Zmieniamy historię pomocy domowej.

To, że „zawsze tak robiono”, nie oznacza, że tak powinno pozostać. Oto rzeczy, w których się wyróżniamy na tle konkurencji. Czy te problemy wydają Ci się znajome?

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nadal masz pytania lub wątpliwości?

Nie możesz znaleźć odpowiedzi, której szukasz? Porozmawiaj z naszym przyjaznym zespołem.

Kto u was sprząta?
Każda osoba sprzątająca w Stepapp jest przez nas zatrudniona, przechodzi dokładny proces weryfikacji pod kątem jakości, obsługi i życzliwości, w tym poziom komunikacji oraz otrzymuje praktyczną ocenę. Zapewniamy również regularne szkolenia. Nasze osoby sprzątające mają kilkuletnie doświadczenie w branży, są dumni ze swojej pracy i lubią swoją pracę.
Czy jest zniżka za polecenie?
Tak! Członkowie mogą otrzymać kredyt w wysokości 50 zł za każdego nowego członka, którego polecą, który skorzysta z usług Stepapp. Kredyt zostanie doliczony do ich następnej wykonywanej usługi. Możesz polecić dla znajomego lub dla sąsiada z zakładki „Profil” w aplikacji mobilnej Stepapp
Jakie miasta obsługujecie?
Aktualnie obsługujemy Kraków, Wrocław, Poznań oraz Warszawę.
Czy jest potrzebny jakiś sprzęt?
Potrzebujemy wiadra, dostępu do odkurzacza i mopa. Pozostałe środki czystości mogą być dostarczane przez nas.
Czym różnimy się od innych?
Naszym celem jest oferowanie taniego, przyjaznego dla klienta i gwarantującego jakość sprzątania. Większość osób sprzątających z innych firm, nigdy na oczy nie widzi swojego "szefa" a o szkoleniach, czy budowaniu społeczności można zapomnieć.

Znajdźmy dla Ciebie pomoc.

*Sprawdź dostępność i cenę klikając powyżej.

Wydobądź to, co najlepsze w swoim domu.

Gruntowne sprzątanie może sprawić, że znów zakochasz się w swoim domu! Nie ma nic jak powrót do ładnego i czystego domu. Szybko przyzwyczajasz się do tego, że nie musisz spędzać czasu i energii na sprzątaniu, ale zamiast tego jesteś w stanie wykorzystać ten czas na inne rzeczy, które lubisz robić bardziej.

Czysty dom to zdrowym dom.

Utrzymywanie domu w czystości to świetny sposób na utrzymanie przeziębień i chorób na dystans. Wiele chorób można wyeliminować zaczynając od dobrej higieny i czystego otoczenia wokół nas. Generalne sprzątanie jest więc szczególnie popularnym wyborem dla osób cierpiących na przykład na alergie i astmę. Regularne i powtarzające się sprzątanie domu przyczynia się więc szybko i łatwo do znacznie lepszej jakości życia wielu osób, oprócz „zwykłej” oszczędności czasu i energii.

Zadowoleni pracownicy = zadowoleni klienci.

Wolny czas poświęcę na siłownię.

Zaufane sprzątanie docenione przez Twoich sąsiadów w Warszawie.​

Generalne Porządki to usługa przeznaczona dla osób, które chcą bardziej kompleksowego sprzątania całego domu. Bez względu na okoliczności – czy to Twoje pierwsze sprzątanie, sprzątanie po remoncie, przed/po wynajmie, czy sprzątanie po imprezie – możesz liczyć na dogłębną usługę, która obejmie wszelkie zakamarki w Twoim domu.

Gruntowne porządki Warszawa - firma sprzątająca Stepapp.

Potrzebujesz wsparcia w dokładnym posprzątaniu swojego domu lub mieszkania? W takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej firmy świadczącej usługi sprzątające. Jako firma Stepapp oferujemy swoją pomoc na terenie Warszawy, obierając sobie za cel odświeżenie każdego zakamarka Twojego wnętrza. Idąc z duchem czasów, nasze usługi zamówić możesz za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dlatego można śmiało powiedzieć, że gruntowne porządki jeszcze nigdy nie były tak proste! Sprawdź naszą ofertę i pozwól sobie na błyskawiczną pomoc dostosowaną do Twoich potrzeb.

Sprzątanie domu Warszawa - co wchodzi w zakres usługi?

Oferujemy kompleksowe sprzątanie domu lub mieszkania, które obejmuje pokoje i sypialnię, kuchnię oraz łazienkę. W zakres realizowanych przez nas usług wchodzi: odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzy oraz czyszczenie luster we wszystkich pokojach i sypialniach. W przypadku samej kuchni pracownicy Stepapp podejmują się także czynności takich jak mycie naczyń czy zewnętrzne czyszczenie sprzętów AGD. Natomiast jeśli chodzi o łazienkę, to dodatkowo umyty i odkażony zostaje zlew, sedes i kabina prysznicowa lub wanna. Wcześniej opisane usługi wykonywane są w ramach pakietu standardowego sprzątania, natomiast możesz zamówić dodatkowo także prasowanie, zmianę pościeli czy mycie okien. Nadprogramowe usługi zarezerwujesz i opłacisz w każdej chwili za pośrednictwem naszej aplikacji Stepapp.

Sprzątanie po remoncie Warszawa.

Remont generuje zwiększone ilości kurzu i pyłu, dlatego przywracanie porządku po jego zakończeniu jest dużo bardziej wymagające niż zwykłe sprzątanie. Najczęściej wymaga użycia specyficznych środków chemicznych po to, aby zminimalizować zanieczyszczenia i nieprzyjemny zapach. Jako profesjonalna firma sprzątająca oferujemy pomoc w sprzątaniu całego domu (lub mieszkania), które wymaga większego nakładu pracy i dokładniejszego wyczyszczenia każdego kąta. Oferowana przez nas usługa generalne porządki cieszy się popularnością nie tylko w przypadku czyszczenia domu po remoncie, lecz także odświeżania wnętrza po imprezach.

Jak zarezerwować usługę sprzątającą?

W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów powstała aplikacja Stepapp, dzięki której bezproblemowo zarezerwujesz profesjonalne sprzątanie. Wystarczy, że dodasz swój adres, wybierzesz rodzaj usługi i określisz, kiedy mamy ją zrealizować. Dzięki aplikacji możliwe jest też modyfikowanie rezerwacji, tj. zmienianie terminu czy zakresu obowiązków dla naszego pracownika. Jej największą zaletą jest to, że możesz zamówić sprzątanie o każdej godzinie, gdziekolwiek jesteś. Ponadto nasi pracownicy zobowiązani są do relacjonowanie postępów procesu sprzątania i wysłania zdjęcia ostatecznego efektu pracy.

Stepapp - poznaj nas.

Jesteśmy nowoczesną firmą, która stawia na rozwiązania zsynchronizowane z szybkim tempem obecnych czasów. Dlaczego zatem warto nam zaufać?

  • Wykwalifikowani pracownicy

Wszystkie osoby zatrudnione w Stepapp przeszły odpowiednie szkolenia zarówno z zakresu technik sprzątania, jak i zastosowania środków chemicznych. Do naszego zespołu zatrudniamy wyłącznie osoby sumienne, które wkładają serce do porządkowania mieszkań i domów. Dlatego możesz mieć pewność, że każdy kąt w Twoim mieszkaniu będzie odświeżony.

  • Aplikacja mobilna

Wybieranie terminu sprzątania i modyfikowanie swojej rezerwacji? Do usprawnienia tego procesu powstała nasza aplikacja mobilna Stepapp. Jej niewątpliwą zaletą jest dostępna 24/7 obsługa klienta. Dzięki temu nawet w środku nocy możesz zarezerwować usługę sprzątania.

  • Brak długoterminowej umowy

Kompleksowe sprzątanie po remoncie czy imprezie to najczęściej usługa jednorazowa. Jednak jako Stepapp oferujemy również podstawowe sprzątanie domu o cyklicznym charakterze, które, podobnie jak usługa generalne porządki, nie wymaga podpisania długoterminowej umowy.

  • Personalizowane usługi

Każdą usługę sprzątającą możesz dopasować do swoich potrzeb. Wystarczy, że dodasz dodatkowe obowiązki z wyróżnionej w aplikacji listy. Ponadto możesz samodzielnie wybrać osobę sprzątającą.

  • Jakość wyższa niż cena

Stawiamy na uczciwość, dlatego cena każdej usługi widoczna jest na etapie rezerwacji. W sytuacji, gdy określony na początku czas sprzątania się wydłuży, nie doliczamy dodatkowych opłat za nadprogramowe godziny. Najważniejsze jest dla nas jakościowe wykonanie usługi sprzątającej, ponieważ zależy nam na satysfakcji Klientów.

Kompleksowe sprzątanie Warszawa - co wchodzi w zakres usługi?

Usługa sprzątająca firmy Stepapp obejmuje wszystkie pokoje w Twoim domu: od kuchni przez sypialnię po łazienkę. W zakres realizowanych zadań wchodzi odkurzanie oraz wycierania kurzu nie tylko na meblach, lecz także listwach przypodłogowych. Ponadto w przypadku sypialni ścielimy łóżka i pakujemy brudne ubrania do pralki. Natomiast jeśli chodzi o kuchnię, to myjemy naczynia, sprzątamy wnętrze szafek oraz czyścimy kafelki i fugi. W łazienkach nasi pracownicy dokładnie myją prysznic, wannę i sedes likwidując zacieki, kamień czy pleśń. Zadania, które wykonujemy za dodatkową opłatą to np. sprzątanie balkonu czy mycie okien. Każdą usługę dopasować możesz do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki czemu przeprowadzone przez nas generalne porządki spełnią Twoje oczekiwania.

Inne usługi firmy Stepapp.

Generalne sprzątanie nie stanowi jedynej usługi oferowanej przez firmę Stepapp. Jeżeli potrzebujesz regularnego wsparcia w utrzymywaniu porządku w Twoim domu, to również możesz na nas liczyć. Nasi pracownicy sprawią, że Twoje wnętrze będzie stale czyste i pachnące świeżością. Do zachowania czystości potrzeba jednak odpowiednich środków chemicznych, które są bezpieczne dla środowiska i jednocześnie skutecznie działają na różnego rodzaju brud i zanieczyszczenia. Ze względu na nasze doświadczenia w tej branży stworzyliśmy autorskie preparaty do czyszczenia. Środki te przeszły szereg testów w warunkach profesjonalnego sprzątania, dlatego możesz mieć pewność, że sprawdzą się w Twoim domu. Zarezerwuj usługę sprzątającą i zakup nasze środki w zakładce Stepapp Home, a Twój dom będzie wolny od bałaganu.