fbpx

Zamów swoje następne sprzątanie tutaj →

Zamów Generalne Porządki z gwarancją jakości i zadowolenia.

sprzątanie po remoncie warszawa

Zamów Generalne Porządki z gwarancją jakości i zadowolenia.

Co zawierają generalne porządki?

Wszystkie pokoje

• Odkurzamy i wycieramy podłogi, gniazdka, framugi, stoły i półki

• Wycieramy kurze z powierzchni i luster

+ Wycieramy lampy, powierzchnie za meblami

+ Wycieramy listwy przypodłogowe, grzejniki

Sypialnia

• Ścielimy łóżka i wycieramy zagłówki

• Pakujemy brudne ubrania do pralki, jeśli sobie życzysz

+ Wycieramy pył z powierzchni i luster

Kuchnia

• Wycieramy kurze z blatów, szafek i urządzeń AGD

• Myjemy naczynia, które są w zlewie

+ Czyścimy kafelki oraz fugi

+ Czyścimy przypalenia oraz głębokie zabrudzenia

+ Sprzątamy wnętrza szafek

Łazienka

• Wycieramy szafki, lustra i płytki

• Czyścimy umywalkę prysznic, wannę i sedes

• Zmywamy zacieki z powierzchni i luster

+ Czyścimy kamień, pleśń oraz grzyb

Dodatkowe usługi dla dodatkowej przyjemności.

Dodatkowo, poza zakresem generalnych porządków możesz zamówić takie usługi jak:

Mycie piekarnika, Mycie lodówki, Czyszczenie Fug, Mycie Okien, Sprzątanie Balkonu. Możemy także wziąć ze sobą nasze środki czystości.

sprzatanie warszawa stepapp dodatkowe uslugi

Najważniejsze powody, dla których warto wybrać sprzątanie w Stepapp.

Żadnych długoterminowych zobowiązań – wstrzymaj swoją subskrypcję w dowolnym momencie. 

Lokalna marka dla lokalnej społeczności

Stepapp powstał w Warszawie, tutaj mieszkamy i rozwijamy naszą markę. Angażujemy się w lokalne inicjatywy i tworzymy najlepsze warunki dla naszych wykonawców. Dbamy o indywidualne potrzeby mieszkańców.

Najlepsza spersonalizowana obsługa

Dopasowujemy każde sprzątanie do indywidualnych potrzeb. Sprzątamy tak, jak chcesz i lubisz. Nasza obsługa klienta jest dostępna w aplikacji 24/7, aby odpowiedzieć na każdą Twoją potrzebę.

Świetny stosunek jakości do ceny

Uczciwy cennik jest dla nas bardzo ważny. Nie marnujemy czasu, nie doliczamy dodatkowych godzin i sprzątamy według wysokich standardów, które spełnią Twoje wymagania.

Zaufane sprzątanie docenione przez Twoich sąsiadów w Warszawie.

Generalne Porządki to usługa przeznaczona dla osób, które chcą bardziej kompleksowego sprzątania całego domu. Bez względu na okoliczności – czy to Twoje pierwsze sprzątanie, sprzątanie po remoncie, przed/po wynajmie, czy sprzątanie po imprezie – możesz liczyć na dogłębną usługę, która obejmie wszelkie zakamarki w Twoim domu.

Gruntowne porządki Warszawa – firma sprzątająca Stepapp

Potrzebujesz wsparcia w dokładnym posprzątaniu swojego domu lub mieszkania? W takiej sytuacji warto skorzystać z profesjonalnej firmy świadczącej usługi sprzątające. Jako firma Stepapp oferujemy swoją pomoc na terenie Warszawy, obierając sobie za cel odświeżenie każdego zakamarka Twojego wnętrza. Idąc z duchem czasów, nasze usługi zamówić możesz za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Dlatego można śmiało powiedzieć, że gruntowne porządki jeszcze nigdy nie były tak proste! Sprawdź naszą ofertę i pozwól sobie na błyskawiczną pomoc dostosowaną do Twoich potrzeb.

Stepapp – poznaj nas

Jesteśmy nowoczesną firmą, która stawia na rozwiązania zsynchronizowane z szybkim tempem obecnych czasów. Dlaczego zatem warto nam zaufać?

 • Wykwalifikowani pracownicy

Wszystkie osoby zatrudnione w Stepapp przeszły odpowiednie szkolenia zarówno z zakresu technik sprzątania, jak i zastosowania środków chemicznych. Do naszego zespołu zatrudniamy wyłącznie osoby sumienne, które wkładają serce do porządkowania mieszkań i domów. Dlatego możesz mieć pewność, że każdy kąt w Twoim mieszkaniu będzie odświeżony.

 • Aplikacja mobilna

Wybieranie terminu sprzątania i modyfikowanie swojej rezerwacji? Do usprawnienia tego procesu powstała nasza aplikacja mobilna Stepapp. Jej niewątpliwą zaletą jest dostępna 24/7 obsługa klienta. Dzięki temu nawet w środku nocy możesz zarezerwować usługę sprzątania.

 • Brak długoterminowej umowy

Kompleksowe sprzątanie po remoncie czy imprezie to najczęściej usługa jednorazowa. Jednak jako Stepapp oferujemy również podstawowe sprzątanie domu o cyklicznym charakterze, które, podobnie jak usługa generalne porządki, nie wymaga podpisania długoterminowej umowy.

 • Personalizowane usługi

Każdą usługę sprzątającą możesz dopasować do swoich potrzeb. Wystarczy, że dodasz dodatkowe obowiązki z wyróżnionej w aplikacji listy. Ponadto możesz samodzielnie wybrać osobę sprzątającą.

 • Jakość wyższa niż cenaStawiamy na uczciwość, dlatego cena każdej usługi widoczna jest na etapie rezerwacji. W sytuacji, gdy określony na początku czas sprzątania się wydłuży, nie doliczamy dodatkowych opłat za nadprogramowe godziny. Najważniejsze jest dla nas jakościowe wykonanie usługi sprzątającej, ponieważ zależy nam na satysfakcji Klientów.

  Sprzątanie po remoncie Warszawa

  Remont generuje zwiększone ilości kurzu i pyłu, dlatego przywracanie porządku po jego zakończeniu jest dużo bardziej wymagające niż zwykłe sprzątanie. Najczęściej wymaga użycia specyficznych środków chemicznych po to, aby zminimalizować zanieczyszczenia i nieprzyjemny zapach. Jako profesjonalna firma sprzątająca oferujemy pomoc w sprzątaniu całego domu (lub mieszkania), które wymaga większego nakładu pracy i dokładniejszego wyczyszczenia każdego kąta. Oferowana przez nas usługa generalne porządki cieszy się popularnością nie tylko w przypadku czyszczenia domu po remoncie, lecz także odświeżania wnętrza po imprezach.

  Kompleksowe sprzątanie Warszawa – co wchodzi w zakres usługi?

  Usługa sprzątająca firmy Stepapp obejmuje wszystkie pokoje w Twoim domu: od kuchni przez sypialnię po łazienkę. W zakres realizowanych zadań wchodzi odkurzanie oraz wycierania kurzu nie tylko na meblach, lecz także listwach przypodłogowych. Ponadto w przypadku sypialni ścielimy łóżka i pakujemy brudne ubrania do pralki. Natomiast jeśli chodzi o kuchnię, to myjemy naczynia, sprzątamy wnętrze szafek oraz czyścimy kafelki i fugi. W łazienkach nasi pracownicy dokładnie myją prysznic, wannę i sedes likwidując zacieki, kamień czy pleśń. Zadania, które wykonujemy za dodatkową opłatą to np. sprzątanie balkonu czy mycie okien. Każdą usługę dopasować możesz do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki czemu przeprowadzone przez nas generalne porządki spełnią Twoje oczekiwania.

  Jak zarezerwować usługę sprzątającą?

  W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów powstała aplikacja Stepapp, dzięki której bezproblemowo zarezerwujesz profesjonalne sprzątanie. Wystarczy, że dodasz swój adres, wybierzesz rodzaj usługi i określisz, kiedy mamy ją zrealizować. Dzięki aplikacji możliwe jest też modyfikowanie rezerwacji, tj. zmienianie terminu czy zakresu obowiązków dla naszego pracownika. Jej największą zaletą jest to, że możesz zamówić sprzątanie o każdej godzinie, gdziekolwiek jesteś. Ponadto nasi pracownicy zobowiązani są do relacjonowanie postępów procesu sprzątania i wysłania zdjęcia ostatecznego efektu pracy.

  Inne usługi firmy Stepapp

  Generalne sprzątanie nie stanowi jedynej usługi oferowanej przez firmę Stepapp. Jeżeli potrzebujesz regularnego wsparcia w utrzymywaniu porządku w Twoim domu, to również możesz na nas liczyć. Nasi pracownicy sprawią, że Twoje wnętrze będzie stale czyste i pachnące świeżością.

  Do zachowania czystości potrzeba jednak odpowiednich środków chemicznych, które są bezpieczne dla środowiska i jednocześnie skutecznie działają na różnego rodzaju brud i zanieczyszczenia. Ze względu na nasze doświadczenia w tej branży stworzyliśmy autorskie preparaty do czyszczenia. Środki te przeszły szereg testów w warunkach profesjonalnego sprzątania, dlatego możesz mieć pewność, że sprawdzą się w Twoim domu. Zarezerwuj usługę sprzątającą i zakup nasze środki w zakładce Stepapp Home, a Twój dom będzie wolny od bałaganu.

sprzatanie warszawa stepapp opinie kasiawron

@kasiawron

⭐⭐⭐⭐⭐

“Przez przypadek odkryłam @stepapp na początku pandemii, kiedy wysłali mnie na homeoffice. Myślałam, że sama sobie radzę z bałaganem w domu, ale to co robi @stepapp rozwala czachę. Dobra robota!!!”

sprzątanie warsza opinie ania madej

@aniamadej

⭐⭐⭐⭐⭐

“Pięć telefonów do sprzątaczek “z polecenia”. Żadna nie przyszła. Lub nie miała czasu wtedy kiedy chciałam. Teraz korzystam tylko z @stepapp.”

sprzątanie warszawa stepapp opinie

@sylwka__

⭐⭐⭐⭐⭐

“Świeża kawka, dzieciaki w szkole, abonament w @stepapp i tak się żyje na #homeoffice 😌Jeszcze żeby tylko szef to sponsorował 😂”

sprzątanie warszawa stepapp opinie

@awwkaraww

⭐⭐⭐⭐⭐

“Myślałam, że nie potrzebuje usług sprzątania u siebie. Jak bardzo się myliłam… Oszczędzają mi kilka godzin w tygodniu. @stepapp robisz to dobrze. “

Czym się wyróżniamy?

Są usługi sprzątania “na czarno” i jest Stepapp. Wybierając Stepapp masz pewność, że stawiasz na wysokie standardy i wiesz czego konkretnie się spodziewać.

Szara Strefa

Bezpieczeństwo

Wszyscy wykonawcy są sprawdzeni oraz zweryfikowani.

Profesjonalne przeszkolenie

Wszyscy wykonawcy przechodzą profesjonalne szkolenie i przestrzegają standardów.

Łatwość Korzystania

Zamów sprzątanie regularne lub jednorazowe w 60 sekund.

Dedykowana Obsługa

Obsługa Klienta, która jest dostępna dla Ciebie 24/7 w aplikacji, na mailu i pod telefonem.

Przejrzyste ceny

Żadnych ukrytych opłat, naliczania dodatkowych godzin i cena, którą znasz przed.

Płatność bezgotówkowa

Za usługę możesz zapłacić za pomocą karty bankowej, Apple Pay lub Google Pay.

Kontrola jakości i system ocen

Tylko najlepsi wykonawcy, którzy otrzymują dobre oceny mogą przyjmować zlecenia.

Zadowoleni Wykonawcy = Zadowoleni klienci.

Poznaj Magdę.

66 wykonanych sprzątań

Za dnia pomoc w żłobku, wieczorami sumienna wykonawczyni Stepapp. Specjalizuje się w domowych porządkach i prasowaniu, zna 101 sposobów na wyprasowanie koszuli.

Poznaj Monikę

41 wykonanych sprzątań

Kocia mama 3 samców – Jasia, Krzysztofa i Robinsona. Wie, jak wytrzeć, przetrzeć i odkurzyć każdy zakamarek w domu. Ma różowe rękawiczki i brązowy pas w karate.

Zamów generalne sprzątanie z gwarancją jakości i zadowolenia.

Zamów Generalne Porządki z gwarancją jakości i zadowolenia.

✔️ Bezpieczeństwo  ✔️ Wysoka jakość  ✔️ Natychmiastowa rezerwacja

Jakiego sprzątania potrzebujesz?

Oferujemy dwa rodzaje sprzątania – standardowe sprzątanie lub generalne porządki. Jeśli Twój dom nie był długo sprzątany i chcesz przywrócić mu dawny blask – zalecamy zacząć od generalnych porządków!

Jeśli zaleźy Ci na regularnym utrzymaniu czystości w domu.

Jeśli ma to być dokładne sprzątanie np. po wynajmie, remoncie.