Poznaj nowy wymiar usług domowych.

Zamawiaj profesjonalne usługi dla domu i zarządzaj swoimi rezerwacjami w zupełnie nowy, lepszy sposób dzięki aplikacji.

Wyróżnili nas:

Sprzątanie na autopilocie.

Czyli bez brudu i bez stresu zarządzasz usługą sprzątania z poziomu apki.

Dziecinnie proste zamawianie.

Wybierz usługę, napisz nam gdzie i kiedy oraz jak często mamy ją wykonać. Zamawiając sprzątanie w Stepapp możesz dodać także dodatkowe opcje, jak środki czystości lub sprzątanie samochodu, a także przeglądać profile wykonawców.

Zarządzaj, przekładaj, zmieniaj, modyfikuj.

Niezapowiedziana wizyta znajomych? Przełóż sprzątanie na następny dzień za pomocą kilku kliknięć. W aplikacji możesz modyfikować swoje obecne rezerwacje i dodawać kolejne usługi bez potrzeby dzwonienia.

Miej wszystko pod kontrolą.

Poinformujemy Cię o postępach w realizacji Twojego sprzątania na bieżąco. Zobaczysz, kiedy nasz wykonawca będzie na miejscu, kiedy zacznie pracę, a także kiedy ją zakończy. W razie pytań – możesz zawsze skontaktować się bezpośrednio przez aplikację.

“Ułatwiliśmy zamawianie zaufanych, profesjonalnych usług domowych za pośrednictwem smartfona. Rezerwujesz prawdziwe, doświadczone osoby do sprzątania za dotknięciem palca tak, jak sterujesz telewizorem za pomocą pilota. Wierzymy, że technologia jest po to, aby ułatwiać nam codzienne decyzje i taka wizja towarzyszyła nam tworząc aplikację”

Kuba i Tomek, Założyciele Stepapp.

Bez stresu - i bez bałaganu.

Łatwa i szybka rezerwacja. Postaw na bezpieczeństwo, gwarantowany standard i etyczną współpracę już dzisiaj.

Jedyna aplikacja do usług domowych, której potrzebujesz.

Poznaj nowy wymiar zamawiania usług sprzątania dzięki aplikacji. Zamawiaj i zarządzaj swoimi rezerwacjami w kilka kliknięć. Wrzuć swój dom na autopilota.

🔒 Ubezpieczenie OC na 1mln zł
⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5 (2194)

Dziecinnie proste zamawianie.

Wybierz usługę, napisz nam gdzie i kiedy oraz jak często mamy ją wykonać. Zamawiając sprzątanie w Stepapp możesz dodać także dodatkowe opcje, jak środki czystości lub sprzątanie samochodu, a także komunikować się ze swoją osobą sprzątającą.

Śledzenie postępów na żywo.​

Informujemy Cię o przebiegu każdej Twojej rezerwacji. Wiesz, kiedy Twój wykonawca przyjdzie, kiedy jest w trakcie sprzątania, a na koniec otrzymasz zdjęcie z potwierdzeniem.

Zarządzanie sprzątaniami tak proste, jak sterowanie klimatyzacją.

Goście wpadają wieczorem? Przełóż swoją rezerwację na następny dzień, zmień godzinę, napisz o dodatkowych zadaniach – wszystko w jednym kroku.

“Ułatwiliśmy zamawianie zaufanych, profesjonalnych usług domowych za pośrednictwem smartfona. Rezerwujesz prawdziwe, doświadczone osoby do sprzątania za dotknięciem palca tak, jak sterujesz telewizorem za pomocą pilota. 

Wierzymy, że technologia jest po to, aby ułatwiać nam codzienne decyzje i taka wizja towarzyszyła nam tworząc aplikację”

Jakub Mocarski i Thomas Werner, Founderzy Stepapp.

Posprzątany dom i czas na to, co najważniejsze.

Postaw na bezpieczeństwo, gwarantowany standard i etyczną współpracę.
🔒 Ubezpieczenie OC na 1mln zł
⭐⭐⭐⭐⭐ 4.9/5 (2194)

Zamawianie sprzątania aplikacją.

Żyjesz w ciągłym biegu i nie masz czasu na utrzymywanie porządku w swoim domu lub mieszkaniu? W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która wie, co to znaczy nowoczesne sprzątanie. Aplikacja mobilna powstała w odpowiedzi na potrzeby osób zapracowanych, rzadko przebywających w domu i często nieposiadających wolnej chwili w godzinach pracy. Za jej pomocą w błyskawiczny sposób zamówić możesz nasze usługi sprzątające. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Stepapp!

Dlaczego warto nam zaufać?​

Proponujemy szybkie i nowoczesne rozwiązania szyte na miarę potrzeb współczesnego świata. Na filozofię naszej firmy składa się:

1. stawianie Klienta na pierwszym miejscu

Dlatego nie musisz podpisywać z nami długoterminowych umów. Jeżeli nie zadowolą Cię efekty sprzątania w każdej chwili możesz zrezygnować z usług sprzątających Stepapp. Wystarczy, że anulujesz subskrypcję.

2. jakość wyższa niż cena

Ceny naszych usług dostosowywane są do zakresu zadań, jakie mają wykonać nasi pracownicy. Za każdą usługę wychodzącą poza zakres standardowego pakietu należy dopłacić odpowiednią sumę. Liczy się dla nas uczciwość, dlatego koszt każdej czynności sprzątającej podawany jest od razu na etapie rezerwacji. Ponadto nie naliczamy kosztów za nadprogramowe godziny sprzątania – zależy nam na jakości i zadowoleniu Klienta.

3. profesjonalizm

Nasi pracownicy przeszli odpowiednie szkolenia zarówno ze znajomości rozmaitych technik sprzątania, jak i środków chemicznych. Do zespołu Stepapp należą osoby, dla których sprzątanie to nie tylko sposób na zarobienie pieniędzy, lecz także przyjemność. Dlatego możesz mieć pewność, że wykonają swoje zadania sumiennie, a Twój dom w końcu odzyska blask i zapraszający do relaksu klimat.

4. nowoczesne rozwiązania

Za pomocą aplikacji mobilnej bez problemu zamówisz usługę sprzątającą niezależnie od tego czy jesteś w pracy, czy w domu. Rozwiązanie to pozwala oszczędzić czas i zapewnia błyskawiczną pomoc w zachowaniu czystości.

Inne usługi.

Wprowadzasz się do nowego mieszkania? Chcesz odświeżyć swój kąt po remoncie? Generalnie porządki to usługa dedykowana dla osób, które potrzebują bardziej wymagającego czyszczenia domu lub mieszkania.

Aplikacja sprzątanie - jak to działa?

Poszukujesz w życiu prostych i szybkich rozwiązań, szczególnie jeśli chodzi o zachowanie porządku w swoim domu? Z pomocą przychodzi intuicyjna w obsłudze aplikacja mobilna. Wystarczy, że wpiszesz swój adres, wybierz interesującą Ciebie usługę sprzątającą i określisz jej częstotliwość. Możliwość zamówienia sprzątania to nie wszystko, swoją rezerwację możesz też modyfikować, zmieniać termin jej realizacji czy zakres zadań, jakie ma wykonać nasz pracownik. Aplikacja pozwala Ci także na wybór osoby sprzątającej. Jej największą zaletą jest działająca przez 24/7 obsługa klienta co oznacza, że nie musisz dzwonić o określonych godzinach, żeby umówić się na sprzątanie. Za pomocą kilku kliknięć w aplikacji załatwisz wszystko o każdej porze dnia i nocy.

Oferta firmy Stepapp.

Firma Stepapp oferuje kompleksowe wsparcie zarówno w regularnym utrzymywaniu porządku w Twoim wnętrzu, jak i w sytuacjach wymagających bardziej dogłębnego czyszczenia. Wykonywane przez nas usługi to:

Standardowe sprzątanie: Obejmuje ono sprzątanie wszystkich pokoi: od sypialni przez łazienkę po kuchnię. Nasi pracownicy odkurzają podłogi i wycierają kurze na szafkach, czyszczą lustra i blaty. W przypadku kuchni myją naczynia i sprzęty AGD. Natomiast w łazience odkażają wannę, prysznic oraz sedes, aby zminimalizować chorobotwórcze drobnoustroje takie jak pleśń i grzyby.

Generalne porządki: W zakres pakietu, oprócz standardowego odkurzania i ścierania kurzu, wchodzi czyszczenie listew przypodłogowych i grzejników, wycieranie pyłu z powierzchni luster czy sprzątanie wnętrza szafek i sprzętów AGD. Ponadto możesz wyznaczyć dodatkowo płatne zadania naszym pracownikom takie jak: czyszczenie fug, mycie okien czy sprzątanie balkonu.

Oferta firmy Stepapp.

Jako firma specjalizująca się w sprzątaniu wiemy, że do zachowania czystości potrzeba nie tylko oddanych pracowników, lecz także skutecznych środków chemicznych. Dlatego oferujemy także preparaty sprawdzone w warunkach profesjonalnego sprzątania. Setki godzin testów pozwoliły nam na stworzenie środków bezpiecznych dla środowiska i bezlitosnych dla zanieczyszczeń. 

Możesz zakupić je w naszej aplikacji w zakładce Stepapp Home do własnego użycia albo wyposażyć w nie osobę sprzątającą Twój dom. Zainstaluj aplikację, zarezerwuj wizytę i zakup nasze środki! Te trzy kroki zdejmą z Ciebie obowiązek sprzątania i zapewnią czyste oraz pachnące świeżością wnętrze.