Strona Główna Sprzątanie Regularne

Regularne sprzątanie Twojego domu przez Stepapp.

Profesjonalni sprzątacze Stepapp są przeszkoleni, zatrudnieni i ubezpieczeni. Innymi słowy, mają prawdziwą pracę, przez co są zadowolone i nie są wykluczone społecznie.

Nasza usługa regularnego sprzątania jest dostosowana do tego, czego szuka i docenia większość rodzin, które spotykamy. Czyli osoby sprzątającej, która będzie obecna na każdym etapie rozwoju rodziny, będzie wrażliwa na potrzeby i weźmie na siebie odpowiedzialność w razie jakichkolwiek incydentów. Stepapp posiada odpowiednie kwalifikacje i wiedzę na temat wszystkich wymagań. A co najważniejsze, dba o osoby sprzątające i ich stabilność oraz poczucie wartości. W rezultacie tydzień po tygodniu stwarzamy wspaniałe wrażenie utrzymywanego domu.

*Sprawdź dostępność i cenę klikając powyżej. BEZ okresu wypowiedzenia i mów.

*Sprawdź dostępność i cenę klikając powyżej. BEZ okresu wypowiedzenia i umów.

Styl życia ze Stepapp w skrócie.

Patrz i ucz się. Możesz wierzyć lub nie, ale lubimy sprzątać. Jesteśmy gotowi zapewnić najlepszą obsługę za najlepszą możliwą cenę. Z nami zyskujesz:

Więcej czasu

Dzięki nam oszczędzasz średnio 15 godzin w miesiącu. W ciągu jest to ponad dwa tygodnie dodatkowego urlopu. Zaplanuj czas z dziećmi, dobre drzemki lub czas na coś wyjątkowego już teraz.

Dużo spokoju

Wybierając Stepapp, możesz zachować spokój. Widzieliśmy tysiące domów i brud nie jest nam obcy. Ponadto cenimy Twoją prywatność i chęć posiadania czasu na to, co najważniejsze.

Wielkie szczęście

Korzystanie z usług sprzątania zmniejszy stres i sprawi, że będziesz szczęśliwszy, zmniejszysz presję czasu w zabieganym życiu - to fakt naukowy!

Oszczędzaj pieniądze

W 2022 roku Norwegowie wydawali na kawę ponad 6 PLN dziennie. Za cenę kawy sieciowej możesz otrzymać od Stepapp 3 godziny sprzątania co dwa tygodnie. Wolisz sprzątać czy zostać baristą?

Rezerwuj terminy na własną rękę.

Wyświetlane są wszystkie daty i godziny, które można zarezerwować w naszej aplikacji. Zawsze masz także tę sama osobę!

Wybierając nas, sprawiasz, że szczęście pracowników jest równie ważne jak Twoje.

Wybierasz, my się dostosowujemy.

Regularne utrzymanie czystości może być łatwe. Każdy dom jest inny i zawsze staramy się dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb i życzeń. Zależy nam na bezpiecznym i niezawodnym sprzątaniu. Dlatego zawsze masz u nas stałego sprzątacza i osobę kontaktową, która najlepiej zna Ciebie i Twój dom.

Sprzątanie domu +

Zamawiając regularne sprzątanie, zyskujesz dodatkowe udogodnienia. Oznacza to, że dostarczamy środki czyszczące, ściereczki i środki czyszczące. Jedyne o czym musisz pamiętać jako klient to mieć w domu działający odkurzacz. Dbamy o to, aby w Twojej szafce zawsze było wystarczająca ilości środków czyszczących.

Dodatkowe usługi dla dodatkowej przyjemności.

Życie się toczy i zmienia swoje oblicze. Dlatego zawsze możesz dodać różne dodatkowe usługi w aplikacji, jak np. czyszczenie piekarnika, sprzątanie okien, zmiana pościeli, prasowanie, pranie.

Jak pracujemy.

1. Autentyczność

Zawsze działamy w sposób otwarty, uczciwy i transparentny wobec siebie nawzajem i naszych klientów.

2. Dla dobra wszystkich

W Stepapp jest oczywiste, że każdy pracownik bierze odpowiedzialność za swoje zadanie i robi wszystko, co w jego mocy, aby ułatwić pracę innym.

3. Uśmiech

Uśmiech ma moc sprawienia, że ludzie czują się mile widziani i tworzy swobodną atmosferę. Dlatego zawsze nosimy uśmiech w naszej codziennej pracy.

Jak świadczymy usługi.

1. Nigdy nie zakładamy niczego z góry

Aby mieć pewność, że dzień sprzątania będzie zawsze najlepszym dniem w tygodniu, zawsze kierujemy się zasadą, aby nigdy niczego nie zakładać. Jeśli nie jesteśmy pewni, wahamy się lub mamy wątpliwości, zawsze szukamy odpowiedzi.

2. Traktujemy Twój dom jak swój własny

Niezależnie od stanowiska w firmie, nasza usługa skupia się na „Twoim domu”. Jeśli będziemy czuć się bezpiecznie i usatysfakcjonowani usługami, które świadczymy naszym klientom, nasi klienci również będą zadowoleni.

3. Obsługa z efektem „wow”.

Pokazując zainteresowanie, dostępność i oferując spersonalizowane usługi, chcemy, aby nasi klienci odczuwali efekt „wow” za każdym razem, gdy wracają do domu.

Jak podejmujemy decyzje.

1. Prawidłowe ustalanie priorytetów

Priorytetyzacja polega na zrobieniu tego, co w danym momencie jest najważniejsze. Jeśli prawidłowo ustalimy priorytety, możemy skutecznie dążyć do celów.

2. Słuchamy uważnie

Zawsze uważnie słuchamy naszych klientów, aby zrozumieć ich potrzeby. Prowadzi to do głębszego dialogu i pozwala na podejmowanie bardziej racjonalnych decyzji.

3. Perspektywa helikoptera

Decyzje podejmujemy z perspektywy „helikoptera”, co daje nam dobrą orientację i pozwala uniknąć pochopnych działań.

Dzień sprzątania to teraz ulubiony dzień tygodnia!

Wita i Hela, Warszawa ⭐⭐⭐⭐⭐ (292)​

Czytaj dalej

@marcelamargerita

Życie artysty bywa chaotyczne i niepoukładane, a po długiej nieobecności w domu trzeba spędzić dużo czasu na sprzątaniu. Dlatego Marcela skorzystała z naszych usług i dzięki temu miała czas na to, co lubi!

@marcelamargerita

Marta, Warszawa ⭐⭐⭐⭐⭐ (153)​

Czytaj dalej

@hannazudziewicz

Przeprowadzka zakończona sukcesem! Ostatnim etapem było opuszczenie i dokładne posprzątanie mieszkania, w którym Hania spędziła ponad 6 lat cudownych. I tu wkroczyliśmy my, cali na biało (no dobra, fioletowo). 

@hannazudziewicz

Weronika, Poznań ⭐⭐⭐⭐⭐ (95)​

Czytaj dalej

@martasinilo

Świetna gospodyni i miła osoba. Usługę wykonała w pełni profesjonalnie i z największą dokładnością, przykładając uwagę do miejsc które na początku ustaliłyśmy jako najistotniejsze. Dziękuje i polecam!

@martasinilo

Oszczędzaj czas, mniej się stresuj. Prowadź życie bez granic.

Rezerwuj terminy na własną rękę.

Śledź realizację swoich obowiązków.

Czatuj bezpośrednio z Twoją gospodynią i nami.

DBAMY O PRAWA O OSÓB SPRZĄTAJĄCYCH

Walczymy z czarnym rynkiem a jest on czarny z jakiegoś powodu. Dowiedź się więcej dlaczego nielegalny usług domowych stanowi problem oraz jak z nim walczymy. Czytaj dalej

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nadal masz pytania lub wątpliwości?

Nie możesz znaleźć odpowiedzi, której szukasz? Porozmawiaj z naszym przyjaznym zespołem.

Czy zawsze jest ta sama osoba?
Jako klient u nas sprzątanie domu odbywa się tego samego dnia tygodnia, o tej samej porze, a naszym celem jest, aby za każdym razem przychodziła ta sama osoba. W przypadku urlopu lub choroby zapewniamy, że otrzymasz współpracownika, który przeszedł taką samą rekrutację i szkolenie jak osoba, która odwiedza cię regularnie.
Kto u was sprząta?
Każda osoba sprzątająca w Stepapp jest przez nas zatrudniona, przechodzi dokładny proces weryfikacji pod kątem jakości, obsługi i życzliwości, w tym poziom komunikacji oraz otrzymuje praktyczną ocenę. Zapewniamy również regularne szkolenia. Nasze osoby sprzątające mają kilkuletnie doświadczenie w branży, są dumni ze swojej pracy i lubią swoją pracę.
Czy jest zniżka za polecenie?
Tak! Członkowie mogą otrzymać kredyt w wysokości 50 zł za każdego nowego członka, którego polecą, który skorzysta z usług Stepapp. Kredyt zostanie doliczony do ich następnej wykonywanej usługi. Możesz polecić dla znajomego lub dla sąsiada z zakładki „Profil” w aplikacji mobilnej Stepapp
Jakie miasta obsługujecie?
Aktualnie obsługujemy Kraków, Wrocław, Poznań oraz Warszawę.
Czy jest potrzebny jakiś sprzęt?
Potrzebujemy wiadra, dostępu do odkurzacza i mopa. Pozostałe środki czystości mogą być dostarczane przez nas.
Czym różnimy się od innych?
Naszym celem jest oferowanie taniego, przyjaznego dla klienta i gwarantującego jakość sprzątania. Większość osób sprzątających z innych firm, nigdy na oczy nie widzi swojego "szefa" a o szkoleniach, czy budowaniu społeczności można zapomnieć.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

DBAMY O PRAWA O OSÓB SPRZĄTAJĄCYCH

Walczymy z czarnym rynkiem a jest on czarny z jakiegoś powodu. Dowiedź się więcej dlaczego nielegalny usług domowych stanowi problem oraz jak z nim walczymy. 

Znajdźmy dla Ciebie pomoc domową.

*Sprawdź dostępność i cenę klikając powyżej. BEZ okresu wypowiedzenia i umów.

Zadowoleni pracownicy = zadowoleni klienci.