sprzątanie mieszkania

Mądre wsparcie

w obowiązkach domowych Twoich pracowników.

Mądre wsparcie

w sprzątaniu, praniu czy prasowaniu.

Czyli pomoc domowa, która działa.

Czyli w tym czego nikt nie lubi i na co nie ma czasu. Proste.

Co zyskasz ze Stepapp?

Więcej pracy =/= lepsze efekty. Kiedy czujesz się lepiej, pracujesz lepiej. Twój zespół odwdzięczą się wynikami, jeśli zdejmiesz z nich ciężar planowania obowiązków domowych.
Karta sportowa i opieka medyczna to rynkowy standard. Wyróżnij się na rynku pracy niestandardowym benefitem oszczędzającym czas i podnieś eNPS wśród obecnych pracowników.
Każdy ma dom lub mieszkanie, ale nie każdy ma czas na obowiązki domowe. Zaoszczędź czas i energię Twoich pracowników. W końcu jest tyle lepszych sposobów spędzenia czasu.

Jedyny benefit, który kochają wszyscy 🥰

Nie każdy uprawia sport, nie każdy ma czas wyjść na basen. Każdy jednak gdzieś mieszka. Podaruj swoim pracownikom benefit, z którego naprawdę będą korzystać, a nie wydasz ani złotówki więcej na poszukiwanie nowych sposobów na motywację zespołu.

Co zyskają Twoi pracownicy?

W tym czasie można 10 razy obejrzeć „Króla Lwa” albo spalić 4500 kcal na siłowni. Pracownicy sami zdecydują, co zrobią z wolnym czasem.
Po wdrożeniu Stepapp, wskaźnik eNPS, pokazujący stopień zadowolenia z pracy, wzrósł 2x krotnie. Super, co nie?
Najważniejszy powód. 8 na 10 osób po prostu nie lubi wykonywać obowiązków domowych – my to zrobimy za nich.

Mateusz Pniewski CEO Transactionlink

“Z benefitów Stepapp korzystamy od listopada 2021r. Przedstawiamy je nowym kandydatom podczas rekrutacji, każdy jest pod wrażeniem. To na tyle nieduży koszt w porównaniu do wprowadzanej wartości, że każda firma IT powinna to mieć. Tak na serio to chyba nigdy z was nie zrezygnujemy.”

Co zyskają Twoi pracownicy?

Poznamy Twoje potrzeby, miejsce zamieszkania pracowników i dowiemy się więcej o obecnych benefitach. Ofertę dostosujemy do potrzeb Twojej organizacji.
Zajmiemy się wdrożeniem i dostosowaniem naszych usług do potrzeb Twojego zespołu. Całkowicie bez angażowania Twojego czasu i uwagi. Proste.
Twoi pracownicy otrzymają indywidualne konta Stepapp, gdzie sami wybiorą najdogodniejszy termin oraz usługi, jakie pozwolą im się pozbyć obowiązków domowych.