Historia Stepapp

Tak, jak usługi domowe powinny być dostarczane.

Tworzymy proste rozwiązania, abyś miał pełną kontrolę nad swoimi obowiązkami domowymi.

Stepapp powstał w odpowiedzi na pytanie „Jak powinna działać firma dostarczająca usługi domowe?” i to pytanie przenika dziś przez całą organizację.

Usługi domowe są fajne.

Usługi domowe zajmują cenny czas, który może być przeznaczony na robienie tego, co chcesz.

Uważamy, że wyręczenie się z usług domowych powinno być łatwe. Z nami możesz zlecać swoje obowiązki domowe kiedy tylko chcesz – przez telefon za naciśnięciem jednego przycisku.

Uważamy również, że powinno być łatwe do zapisania. Oszczędzanie zapewnia zarówno bezpieczeństwo, jak i wolność. Bezpieczeństwo, aby móc poradzić sobie z nieoczekiwanym. Wolność robienia lub kupowania tego, co chcesz.

Uważamy również, że powinno być łatwo pożyczyć, aby kupić samochód, wyremontować kuchnię lub zrobić z pieniędzmi coś zupełnie innego. W Rocker możesz łatwo zebrać wszystkie swoje pożyczki.

Razem jest zawsze lepiej – połącz swój bank z Rockerem i miej wszystko w jednym miejscu. Wyszukuj, oznaczaj, filtruj i zapisuj paragony.

Razem zmieniamy sposób, w jaki powinien działać bank – dla każdego.

mity

W życiu zasługujemy na pasje 🥰

Misją Stepapp jest zapewnienie naszym klientom więcej czasu na coś, co kochają, niezależnie od tego, czy jest to jakieś hobby, czy osoba. Po prostu coś, co tworzy jak najwięcej miłości.