Strona Główna Stepcover

Stepcover - bezpieczeństwo i ubezpieczenie.

Stepcover to bezpieczeństwo i ubezpieczenie od Stepapp. Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem i dokładamy wszelkich starań, aby każde sprzątanie spełniło Twoje oczekiwania. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, otrzymasz zwrot pieniędzy lub ponowne sprzątanie za darmo.

*Sprawdź dostępność i cenę klikając powyżej.

*Sprawdź dostępność i cenę klikając powyżej.

Twój komfort na pierwszym miejscu.

Stepapp za każdym razem stara się znaleźć odpowiednią osobę dla Ciebie i Twojego domu. Wiemy również, jak ważny jest Twój komfort, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby regularne sprzątanie przeprowadzała zawsze ta sama, zaufana osoba.

Ludzie godni zaufania.

Naszą misją jest objaśnienie zawodu sprzątacza i stworzenie przyjaznego i etycznego miejsca pracy, w którym ludzie są na pierwszym miejscu. Ufamy wszystkim, którzy z nami współpracują i oferujemy regularne szkolenia, dzięki czemu możesz mieć pewność, że sprzątanie ze Stepapp spełni Twoje oczekiwania.

husvask oslo

Troszczymy się o Ciebie.

W rzadkich przypadkach uszkodzeń zapewniamy Ci ochronę. Rezerwacje dokonane i opłacone bezpośrednio na platformie Stepapp są ubezpieczone na kwotę 1 000 000 zł. Jeśli nie jesteś zadowolony lub usatysfakcjonowany, daj nam znać, a my dołożymy wszelkich starań, aby to naprawić. 

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Nadal masz pytania lub wątpliwości?

Nie możesz znaleźć odpowiedzi, której szukasz? Porozmawiaj z naszym przyjaznym zespołem.

Czy zawsze jest ta sama osoba?
Jako klient u nas sprzątanie domu odbywa się tego samego dnia tygodnia, o tej samej porze, a naszym celem jest, aby za każdym razem przychodziła ta sama osoba. W przypadku urlopu lub choroby zapewniamy, że otrzymasz współpracownika, który przeszedł taką samą rekrutację i szkolenie jak osoba, która odwiedza cię regularnie.
Kto u was sprząta?
Każda osoba sprzątająca w Stepapp jest przez nas zatrudniona, przechodzi dokładny proces weryfikacji pod kątem jakości, obsługi i życzliwości, w tym poziom komunikacji oraz otrzymuje praktyczną ocenę. Zapewniamy również regularne szkolenia. Nasze osoby sprzątające mają kilkuletnie doświadczenie w branży, są dumni ze swojej pracy i lubią swoją pracę.
Czy jest zniżka za polecenie?
Tak! Członkowie mogą otrzymać kredyt w wysokości 50 zł za każdego nowego członka, którego polecą, który skorzysta z usług Stepapp. Kredyt zostanie doliczony do ich następnej wykonywanej usługi. Możesz polecić dla znajomego lub dla sąsiada z zakładki „Profil” w aplikacji mobilnej Stepapp
Jakie miasta obsługujecie?
Aktualnie obsługujemy Kraków, Wrocław, Poznań oraz Warszawę.
Czy jest potrzebny jakiś sprzęt?
Potrzebujemy wiadra, dostępu do odkurzacza i mopa. Pozostałe środki czystości mogą być dostarczane przez nas.
Czym różnimy się od innych?
Naszym celem jest oferowanie taniego, przyjaznego dla klienta i gwarantującego jakość sprzątania. Większość osób sprzątających z innych firm, nigdy na oczy nie widzi swojego "szefa" a o szkoleniach, czy budowaniu społeczności można zapomnieć.

Znajdźmy dla Ciebie pomoc domową.

*Sprawdź dostępność i cenę klikając powyżej.