zapachy do domu

Proste sposoby na przyjemny zapach w domu. Zapachy do domu

Zapachy do domu! Oczywiście wszyscy chcemy, żeby w naszym domu było miło pachnąco, każdy dom ma swój specyficzny zapach, który chcielibyśmy wzmocnić. Ale czasami może się wydawać trochę duszno lub nawet pojawić się nieprzyjemny zapach. Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na zapach w twoim domu, takie jak gotowanie, zwierzęta domowe, rzadkie wynoszenie śmieci i częstotliwość sprzątania. Oto kilka prostych wskazówek, jak sprawić, żeby w domu ładnie pachniało.

Spis treści

Czyszczące środki - naturalne zapachy do domu

Dzisiaj istnieje ogromny wybór czyszczących środków o różnych zapachach. Jednak niektóre z nich mają zbyt intensywny zapach, który dominuje w twoim domu. Nasza rada to korzystanie z czyszczących środków o naturalnych substancjach zapachowych. Często dają one łagodniejszy i świeższy zapach w domu. Korzyści z tego są liczne.

  • Osoby wrażliwe na zapach nie reagują na nie tak mocno.
  • Zmniejsza ilość chemikaliów w twoim domu.
  • Naturalne środki czyszczące są często łagodniejsze dla rąk.
  • Możesz samodzielnie mieszać swoje własne środki czyszczące lub spreje zapachowe.

Użyj świec zapachowych

Świece zapachowe łączą w sobie czynnik przytulności, jakim są palące się świece, z przyjemnym zapachem. Jednak ważne jest, aby wybierać odpowiednie świeczki zapachowe. Niektóre tanie warianty mają sztuczny zapach, który powoduje nieprzyjemne odczucia zamiast dawać przyjemny zapach. Ponadto, zwykle mają krótszy czas palenia. Warto postawić na większe świece, aby uzyskać dłuższy czas palenia.

Spray zapachowy jako zapachy do domu

Popularnym sposobem na ładny zapach jest używanie różnych sprejów zapachowych. Podobnie jak w przypadku czyszczących środków, zalecamy kupowanie sprejów, które są w jak największym stopniu wykonane z naturalnych substancji. Ponieważ są rozpylane w powietrze, będziesz wdychać ten zapach, dlatego chcesz unikać szkodliwych substancji chemicznych. W łazience może być praktyczne stosowanie automatycznego dyfuzora zapachowego, który rozpyla przyjemny zapach w regularnych odstępach.

Patyczki zapachowe - zarówno dla wystroju, jak i zapachu

Coś, co stało się bardzo popularne, to patyczki zapachowe. To po prostu małe patyczki, które wkładasz do małego pojemnika zawierającego pachnącą ciecz. Patyczki wchłaniają ciecz i rozprzestrzeniają zapach. Jeśli chcesz intensywny zapach, kup patyczki z większą ilością. Nie tylko rozprzestrzeniają przyjemny zapach, ale są również ładnym elementem dekoracji. Co więcej, są znacznie przyjemniejsze niż wiele plastikowych odświeżaczy powietrza.

A i O zapachy do domu - najpierw uporządkuj źródła nieprzyjemnych zapachów

Niezależnie od tego, co używasz z powyższych sposobów, nie pomoże to, jeśli nie utrzymasz pewnych rzeczy w domu czystych, ponieważ będą one rozprzestrzeniać nieprzyjemne zapachy. Kilka powszechnych źródeł, które powinieneś regularnie czyścić, aby zmniejszyć ryzyko, to między innymi:

  • Kosz na śmieci
  • Zmywarka
  • Pralka
  • Odpływy i studzienki podłogowe
  • Klatki dla zwierząt i kuwety

 

Jeśli nie zostaną one odpowiednio wyczyszczone, mogą wydawać bardzo nieprzyjemne zapachy. Wszystkie powinny być również regularnie czyszczone i dokładnie wyszorowane.

Jeśli nie masz czasu na sprzątanie i utrzymanie domu w czystości, możesz skorzystać z naszych usług w Stepapp. Oferujemy usługi sprzątania domowego, które możesz również rezerwować regularnie. Jeśli zamierzasz się przeprowadzić, warto powierzyć sprzątanie po przeprowadzce profesjonalistom, aby mieć pewność, że zostawiasz świeżo pachnący i dobrze posprzątany dom.

Sprzątanie warszawa Stepapp - utrzymanie czystości - Międzynarodowy Dzień Rodziny

Zamawiasz online

Nie musisz dzwonić, szukać ani gimnastykować się z dopasowaniem usługi do planu dnia. Zamów online i wybierz dogodny termin.

Zarządzasz w aplikacji

Ty decydujesz, które zadania przejmie za Ciebie pomoc domowa. Zadbamy o Twój komfort a Twoje usługi będą na autopilocie.

Cieszysz się czystością

W tramwaju albo w przerwie w pracy – zmieniaj daty, zamawiaj dodatkowe usługi i miej wszystko pod kontrolą. Dokładnie tak jak chcesz.

Wolny czas poświęcę na siłownię.

Już lepiej być nie może? A jednak... firma sprzątanie warszawa Stepapp na Międzynarodowy Dzień Rodziny

Gwarancja

Ubezpieczone sprzątanie na 1 000 000 zł od szkód i wypadków oraz 100% gwarancja jakości. Jeżeli coś pójdzie nie tak - wrócimy i poprawimy.

Aplikacja mobilna

Zmieniaj daty, personalizuj i dopasowuj usługi do potrzeb w apce oraz utrzymaj kontakt z osobą sprzątającą bez dzwonienia.

Bezpieczeństwo

Zawsze ta sama wyszkolona, bezpieczna i sprawdzona osoba, która poznaje Twoje potrzeby, nawyki dotyczące sprzątania oraz ceni Twoją prywatność.

Czyste sumienie​

Wybierając Stepapp nie tylko cenisz swój czas, ale także fachowców i mówisz "NIE" szarej strefie, wyzyskowi i wykluczeniu społecznemu.