RZECZY DO ZROBIENIA PODCZAS CZYSZCZENIA

Spis treści

Idź na spacer

Spacer jest korzystny dla Twojego serca, pomaga obniżyć ciśnienie krwi i poprawia kondycję. Twój wysiłek stymuluje układ krążenia i mięśnie, dzięki czemu zarówno ciśnienie krwi, jak i poziom cholesterolu spadają. Serce staje się silniejsze. Spacerowanie jest również korzystne dla Twoich płuc.

Zaplanuj weekend

Aby weekend wydawał się nieco dłuższy, warto zaplanować go z wyprzedzeniem. Zasłużony dłuższy sen i rozległe śniadania są wspaniałe, ale mogą spowodować późniejsze rozpoczęcie dnia. Jeśli nie masz jeszcze planów na to, co chcesz robić, łatwo można stracić wiele czasu na ich ustalanie. Jeśli natomiast zaplanujesz, co chcesz zrobić i osiągnąć w ciągu dnia, będziesz mógł lepiej wykorzystać swój wolny czas.Pewnie wszyscy się zgodzimy, że sprzątanie nie jest najprzyjemniejszą czynnością, dlatego jest jeszcze bardziej przykre, gdy pochłania czas wolny. Pozwól nam się tym zająć…

Zakupy

Zrób sobie przerwę i zaplanuj posiłki na nadchodzący tydzień. Wykorzystaj tę okazję, aby zrobić zakupy spożywcze, abyś nie musiał o tym myśleć podczas weekendu. Obecnie warto rozważyć zamawianie jedzenia online i dostawę do domu. Bez względu na to, jak robisz zakupy, samo planowanie zawsze wymaga czasu.

Zadzwoń do przyjaciela

Aktualnie większość z nas nie spotyka się ze swoimi przyjaciółmi tak często, więc skorzystaj z okazji, aby wybrać się na spacer i zadzwonić do przyjaciela podczas tego czasu.

Zrób przerwę

Upewnij się, że robisz sobie przerwy (bez względu na to, jak krótkie czy długie). Najlepszym sposobem na cieszenie się przerwą jest faktyczne jej branie, bez względu na to, jak bardzo jesteś zajęty. Sztuką jest oderwanie się od tego, czym się zajmujesz na chwilę.

Rozciągnij się

Jeśli masz siedzącą pracę, warto wykorzystać przerwę na poruszanie się, jeśli natomiast masz pracę fizyczną, może być miło usiąść na chwilę. Bez względu na rodzaj pracy, ważne jest, aby oderwać się od tego, czym się zajmujesz i zrobić coś innego podczas przerwy.

Opuść miejsce pracy (biuro w domu)

Czasami trudno myśleć o czymś innym, gdy jesteś nadal w miejscu pracy. Łatwo jest również zacząć pracować trochę wcześniej, jeśli pozostajesz w miejscu pracy, na przykład podczas spaceru. Wykorzystując całą przerwę, łatwiej jest oderwać się od pracy na chwilę, a ryzyko pytania przez kolegów z pracy o sprawy związane z pracą jest mniejsze. Pamiętaj, aby ustawić status „przerwa” na komputerze, jeśli twoi współpracownicy próbują się skontaktować.

Spotkaj się wirtualnie na kawę z kolegami z pracy

Nawet jeśli wielu z nas pracuje obecnie w domu, ważne jest, aby regularnie spotykać się na przerwach kawowych z kolegami z pracy. Porozmawiaj o czymś innym niż praca i delektuj się dobrą filiżanką kawy razem. Przerwa na kawę to nie jest spotkanie, ale chwila odpoczynku, podczas której można naładować baterie przed kontynuacją dnia pracy.

Spędź czas z dziećmi podczas gdy my sprzątamy

Wykorzystaj chwilę na zabawę na dworze z dziećmi, a następnie ciesz się czystym domem. Zorganizuj spontaniczną poszukiwaczkę skarbów i szukaj patyków i szyszek, które później można ozdobić klejem i brokatem.

Stepapp - utrzymanie czystości - Międzynarodowy Dzień Rodziny

Zamawiasz online

Nie musisz dzwonić, szukać ani gimnastykować się z dopasowaniem usługi do planu dnia. Zamów online i wybierz dogodny termin.

Zarządzasz w aplikacji

Ty decydujesz, które zadania przejmie za Ciebie pomoc domowa. Zadbamy o Twój komfort a Twoje usługi będą na autopilocie.

Cieszysz się czystością

W tramwaju albo w przerwie w pracy – zmieniaj daty, zamawiaj dodatkowe usługi i miej wszystko pod kontrolą. Dokładnie tak jak chcesz.

Wolny czas poświęcę na siłownię.

Już lepiej być nie może? A jednak... firma sprzątanie warszawa Stepapp

Gwarancja

Ubezpieczone sprzątanie na 1 000 000 zł od szkód i wypadków oraz 100% gwarancja jakości. Jeżeli coś pójdzie nie tak - wrócimy i poprawimy.

Aplikacja mobilna

Zmieniaj daty, personalizuj i dopasowuj usługi do potrzeb w apce oraz utrzymaj kontakt z osobą sprzątającą bez dzwonienia.

Bezpieczeństwo

Zawsze ta sama wyszkolona, bezpieczna i sprawdzona osoba, która poznaje Twoje potrzeby, nawyki dotyczące sprzątania oraz ceni Twoją prywatność.

Czyste sumienie​

Wybierając Stepapp nie tylko cenisz swój czas, ale także fachowców i mówisz "NIE" szarej strefie, wyzyskowi i wykluczeniu społecznemu.