Przywołujemy do porządku branżę sprzątającą! Pomóż nam posprzątać ludzką krzywdę. Czytaj dalej…

„Drogi Stepappie, zapomniałem posprzątać przed przybyciem sprzątaczki. Czy powinienem się wstydzić?

Nie martw się, obiecujemy, że nigdy Cię nie osądzimy. I bądź pewny/a, widzieliśmy już naprawdę wszystko. Nasi sprzątacze to super szturmowcy, którzy nigdy nie ugięli się przed wyzwaniem (choć celowo nie zachęcamy do rzucania im wyzwania). Po prostu porozmawiaj z nim/ą — mają ciekawe historie do opowiedzenia!

Wszyscy tutaj jesteśmy ludźmi i wiemy, że codzienne życie może być pracowite. Nie ma potrzeby wyjaśniania swoich wyborów ani harmonogramów. Niezależnie od Twojego stylu życia, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci prowadzić szczęśliwsze i mniej stresujące życie. Poza tym nie należy zapominać, że nasi sprzątacze to ludzie. Ich domy też nie zawsze lśnią i jesteśmy prawie pewni, że czasami zostawiają też brudne ubrania.

Zachęcamy do pozbierania wszelkich zabawek i przedmiotów, które leżą luzem przed naszą wizytą. Dzięki temu nasza praca będzie wydajniejsza, a my będziemy mogli skupić się na tym, co najważniejsze. Ale nie martw się, jeśli jesteś kompletnie wykończony i nie możesz się zmusić do złożenia ubrań lub pozbierania zabawek — z przyjemnością zrobimy to za Ciebie, ale po prostu zrozum nas i daj nam trochę więcej czasu. Sprawimy, że Twój dom będzie lśnił, podczas gdy Ty będziesz cieszyć się tym, co lubisz robić w wolnym czasie.

A więc, kto jest dobrym gospodarzem?

Ty jesteś, z aplikacją Stepapp. Zobacz swój nowy sprzęt do sprzątania.

Gwarancja

Ubezpieczone sprzątanie na 1 000 000 zł od szkód i wypadków oraz 100% gwarancja jakości. Jeżeli coś pójdzie nie tak - wrócimy i poprawimy.

Aplikacja mobilna

Zmieniaj daty, personalizuj i dopasowuj usługi do potrzeb w apce oraz utrzymaj kontakt z osobą sprzątającą bez dzwonienia.

Bezpieczeństwo

Zawsze ta sama wyszkolona, bezpieczna i sprawdzona osoba, która poznaje Twoje potrzeby, nawyki dotyczące sprzątania oraz ceni Twoją prywatność.

Czyste sumienie​

Wybierając Stepapp nie tylko cenisz swój czas, ale także fachowców i mówisz "NIE" szarej strefie, wyzyskowi i wykluczeniu społecznemu.