„Drogi Stepappie, zapomniałem posprzątać przed przybyciem sprzątaczki. Czy powinienem się wstydzić?

Nie martw się, obiecujemy, że nigdy Cię nie osądzimy. I bądź pewny/a, widzieliśmy już naprawdę wszystko. Nasi sprzątacze to super szturmowcy, którzy nigdy nie ugięli się przed wyzwaniem (choć celowo nie zachęcamy do rzucania im wyzwania). Po prostu porozmawiaj z nim/ą — mają ciekawe historie do opowiedzenia!

Wszyscy tutaj jesteśmy ludźmi i wiemy, że codzienne życie może być pracowite. Nie ma potrzeby wyjaśniania swoich wyborów ani harmonogramów. Niezależnie od Twojego stylu życia, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci prowadzić szczęśliwsze i mniej stresujące życie. Poza tym nie należy zapominać, że nasi sprzątacze to ludzie. Ich domy też nie zawsze lśnią i jesteśmy prawie pewni, że czasami zostawiają też brudne ubrania.

Zachęcamy do pozbierania wszelkich zabawek i przedmiotów, które leżą luzem przed naszą wizytą. Dzięki temu nasza praca będzie wydajniejsza, a my będziemy mogli skupić się na tym, co najważniejsze. Ale nie martw się, jeśli jesteś kompletnie wykończony i nie możesz się zmusić do złożenia ubrań lub pozbierania zabawek — z przyjemnością zrobimy to za Ciebie, ale po prostu zrozum nas i daj nam trochę więcej czasu. Sprawimy, że Twój dom będzie lśnił, podczas gdy Ty będziesz cieszyć się tym, co lubisz robić w wolnym czasie.

A więc, kto jest dobrym gospodarzem?

Ty jesteś, z aplikacją Stepapp. Zobacz swój nowy sprzęt do sprzątania.

Gwarancja

Ubezpieczone sprzątanie na 1 000 000 zł od szkód i wypadków oraz 100% gwarancja jakości. Jeżeli coś pójdzie nie tak - wrócimy i poprawimy.

Aplikacja mobilna

Zmieniaj daty, personalizuj i dopasowuj usługi do potrzeb w apce oraz utrzymaj kontakt z osobą sprzątającą bez dzwonienia.

Bezpieczeństwo

Zawsze ta sama wyszkolona, bezpieczna i sprawdzona osoba, która poznaje Twoje potrzeby, nawyki dotyczące sprzątania oraz ceni Twoją prywatność.

Czyste sumienie​

Wybierając Stepapp nie tylko cenisz swój czas, ale także fachowców i mówisz "NIE" szarej strefie, wyzyskowi i wykluczeniu społecznemu.