„Drogi Stepappie, nie chcę wychodzić z domu, kiedy jest tu Pani od sprzątania. Jak mogę sprawić, by sytuacja była mniej niezręczna?”

Nie martw się — to zupełnie normalne, że czujesz się trochę niezręcznie, gdy ktoś obcy sprząta Twój dom, kiedy tam jesteś. Niektórzy z naszych klientów decydują się zostać w domu podczas sprzątania, a niektórzy decydują się spędzić wolne godziny robiąc coś, co kochają. Zaopiekujemy się Tobą bez względu na to, którą opcję wybierzesz!

Jeśli zdecydujesz się zostać w domu podczas sprzątania, zalecamy, abyś pozwolił osobie sprzątającej wykonać swoją pracę. Wszyscy nasi sprzątacze to ambitni profesjonaliści, którym zależy na wykonywaniu jak najlepszej pracy, dlatego należy dać im trochę przestrzeni do zabłyśnięcia. Jednak mała pogawędka, kiedy przyjedzie twój sprzątacz, może pomóc przełamać lody i zapewnić wam obojgu przyjemny czas. Spokojnie. Zapytaj swoją osobę sprzątającą, jak sobie radzi lub czy cieszy się słoneczną pogodą. Opowiedz kilka żartów i daj jej do zrozumienia, że dzisiaj zostaniesz w domu, ale nie będziesz przeszkadzać w pracy.

Jeśli nadal czujesz się niezręcznie, możesz wykorzystać ten czas na robienie czegoś, co kochasz. Idź pobiegać, zobacz wystawę, którą od dawna chciałeś/aś zobaczyć, odwiedź dziadków lub zabierz dzieci na plac zabaw. Teraz, gdy masz czas, świat jest twój.

A więc, kto jest dobrym gospodarzem?

Ty jesteś, z aplikacją Stepapp. Zobacz swój nowy sprzęt do sprzątania.

Gwarancja

Ubezpieczone sprzątanie na 1 000 000 zł od szkód i wypadków oraz 100% gwarancja jakości. Jeżeli coś pójdzie nie tak - wrócimy i poprawimy.

Aplikacja mobilna

Zmieniaj daty, personalizuj i dopasowuj usługi do potrzeb w apce oraz utrzymaj kontakt z osobą sprzątającą bez dzwonienia.

Bezpieczeństwo

Zawsze ta sama wyszkolona, bezpieczna i sprawdzona osoba, która poznaje Twoje potrzeby, nawyki dotyczące sprzątania oraz ceni Twoją prywatność.

Czyste sumienie​

Wybierając Stepapp nie tylko cenisz swój czas, ale także fachowców i mówisz "NIE" szarej strefie, wyzyskowi i wykluczeniu społecznemu.