6 ZMIENIAJĄCYCH ŻYCIE LIFE HACKÓW, KTÓRE ZWRÓCĄ CI CZAS.

Jak dołączyć do tego grona zadowolonych obozowiczów z dużą ilością wolnego czasu w tygodniu? Nasi eksperci stworzyli tę krótką listę 6 oszczędzających czas hacków, które możesz wdrożyć, aby cieszyć się wolnym czasem i mniej stresować!

Współczesne badania pokazują, że aby żyć życiem pełnym pozytywnych doświadczeń i dobrobytu, musimy uwolnić więcej czasu w naszych napiętych harmonogramach. Trendy pokazują, że ludzie wydają dziś więcej pieniędzy na kupowanie czasu niż kiedykolwiek wcześniej – i to z udowodnionymi wynikami. Badanie opublikowane w Proceedings of the National Academy of Science pokazuje, w jaki sposób zakupy dokonywane w celu terminowego wykonania obowiązków domowych, a tym samym uwolnienia czasu, wywołują bardziej satysfakcjonującą reakcję emocjonalną niż kupowanie rzeczy.

Jak więc dołączyć do tego grona zadowolonych osób z dużą ilością wolnego czasu? Nasi eksperci stworzyli tę krótką listę 6 oszczędzających czas hacków, które możesz wdrożyć, aby cieszyć się wolnym czasem i mniej stresować!

Przygotuj wszystkie posiłki z wyprzedzeniem

Jedzenie to cotygodniowa konieczność, która pochłania dużo naszego wolnego czasu. W rzeczywistości przeciętny człowiek spędza aż 7 godzin i 56 minut tygodniowo na jedzeniu. Przygotowując z wyprzedzeniem cotygodniowe spotkania przy stole obiadowym, możesz zaoszczędzić kilka kluczowych minut. Podwój ilość wstępnie wybranych produktów, które użyjesz do przygotowania jedzenia, aby ponownie wykorzystać je do jutrzejszego posiłku. Wykorzystaj wczorajsze płatki do przygotowania pysznego puree i ciesz się dodatkowymi 30 minutami wolnego czasu.

Nigdy nie wychodź z pokoju z pustymi rękami

Jeśli masz dzieci, nie ma znaczenia ile, zapewne zawsze masz tornado w domu – poczucie niekończącego się bałaganu może być przytłaczające. Wyrób sobie nawyk, aby nigdy nie wychodzić z pokoju z pustymi rękami i upewnij się, że będzie to nawyk dla całej rodziny. Zawsze możesz zabrać ze sobą coś, co zaoszczędzi Ci te cenne minuty na później. Dzięki temu sprzątanie staje się mniej przykrym obowiązkiem i jest rozłożone na cały dzień.

Wyczyść swój telefon

Wszyscy wiemy, że to twardy orzech do zgryzienia. Ale jeśli poważnie myślisz o oszczędzaniu czasu, naprawdę powinieneś wykasować aplikacje zajmujące Twój cenny czas z telefonu. Przeciętny człowiek spędza ponad 2 godziny dziennie w mediach społecznościowych. Dla nastolatków liczba ta wzrasta do prawie 9 godzin. Jesteśmy istotami społecznymi, ale na wszystko jest czas i miejsce, a platformy mediów społecznościowych nie powinny być częścią Twojego życia. Ajajaj – Gry też nie powinny z tych samych powodów. Usuń wszystkie niepotrzebne aplikacje z telefonu i oszczędzaj mnóstwo czasu każdego tygodnia.

Popraw jakość swojego snu

Dobry sen jest kluczem do funkcjonowania człowieka, jednak jest to coś, co większość z nas bardzo traktuje powierzchownie. Zwiększając jakość snu, Twój umysł i ciało będą funkcjonowały prawidłowo i pozwolą Ci ogólnie zaoszczędzić czas. Upewnij się, że w pokoju jest jak najciemniej, w razie potrzeby zmień zasłony na ciemniejsze i zadbaj o cyrkulację świeżego powietrza. Wyłącz telefon i laptopy i upewnij się, że zostawiasz je poza sypialnią, chyba że Twoje uzależnienie od technologii przekroczyło ten poziom.

Połącz czynności

Większość z nas dojeżdża do pracy samochodem lub korzysta z komunikacji miejskiej, a po godzinach pracy zakłada nikey i idzie na siłownię. Istnieje oczywiście sposób na połączenie tych dwóch podstawowych czynności i zaoszczędzenie w ten sposób godzin przy jednoczesnym utrzymaniu formy. 

Kup więcej wolnego czasu

Wracając do mojego drugiego punktu tego artykułu; ci, którzy co tydzień wydają pieniądze na kupowanie większej ilości wolnego czasu, żyją szczęśliwszym życiem. Które usługi pomogą Ci spędzać mniej czasu na obowiązkach domowych, a więcej na rozwoju? Współczesne czasy wymagają nowoczesnych usług, a niektóre z niesamowitych opcji nowego świata obejmują usługi dostawy artykułów spożywczych do domu, aplikacje pomagające sąsiadom w mniejszych obowiązkach domowych lub usługi sprzątania domu i wiele innych. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz – jest na to aplikacja!

Cóż, masz to! Mam nadzieję, że te wskazówki okażą się przydatne i zapewnią Ci kilka prostych, ale zabawnych i co najważniejsze; zmieniających życie i zaoszczędzą Ci czas!

A więc, kto jest dobrym gospodarzem?

Ty jesteś, z aplikacją Stepapp. Zobacz swój nowy sprzęt do sprzątania.

Gwarancja

Ubezpieczone sprzątanie na 1 000 000 zł od szkód i wypadków oraz 100% gwarancja jakości. Jeżeli coś pójdzie nie tak - wrócimy i poprawimy.

Aplikacja mobilna

Zmieniaj daty, personalizuj i dopasowuj usługi do potrzeb w apce oraz utrzymaj kontakt z osobą sprzątającą bez dzwonienia.

Bezpieczeństwo

Zawsze ta sama wyszkolona, bezpieczna i sprawdzona osoba, która poznaje Twoje potrzeby, nawyki dotyczące sprzątania oraz ceni Twoją prywatność.

Czyste sumienie​

Wybierając Stepapp nie tylko cenisz swój czas, ale także fachowców i mówisz "NIE" szarej strefie, wyzyskowi i wykluczeniu społecznemu.