fbpx

Zamów swoje następne sprzątanie tutaj →

Umów się

Jaka forma konsultacji Ci pasuje?

W celu zapewnienia najlepszej obsługi, zawsze zaczynamy od bezpłatnej konsultacji wstępnej w Twoim domu lub przez telefon, podczas której dostosujemy regularne sprzątanie do Twoich potrzeb. Wybierz, która forma konsultacji Ci pasuje i zamów sprzątanie na własnych zasadach.

Wizyta Domowa

Rekomendujemy wizytę na żywo w Twoim domu, abyśmy mogli jak najlepiej dopasować regularne sprzątanie do Twoich potrzeb. Razem przejdziemy przez Twoje wymagania i życzenia odnośnie subskrypcji w Stepapp.

Przez Telefon

Możemy także zdzwonić się przez telefon, aby poznać Twoje potrzeby odnośnie regularnego sprzątania. Dopasujemy subskrypcję w Stepapp do Twoich wymagań oraz życzeń, a także odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Lub pobierz aplikację i zamów sprzątanie w kilka chwil:

Możesz dodać informacje o swoim domu i dodatkowe notatki dla swojego wykonawcy w aplikacji.

Pobierz Stepapp i wrzuć swój dom na autopilota.

Zarządzaj rezerwacjami i otrzymuj powiadomienia o nadchodzących sprzątaniach.

Osobista Obsługa Klienta 24/7, do której możesz zawsze napisać

Personalizuj swoją subskrypcję i dostosuj ją do swoich potrzeb na bieżąco

sprzątanie warszawa pobierz aplikację stepapp

Często zadawane pytania o sprzątanie w Stepapp.

 • Jak przebiega pierwsze zamówienie sprzątania?

  Pierwsze sprzątanie możesz zamówić poprzez naszą darmową wstępną konsultację lub bezpośrednio w aplikacji. Jeśli masz specjalne życzenia dotyczące tego, o czym powinniśmy pamiętać w Twoim domu, możesz dodać je w aplikacji lub powiedzieć bezpośrednio dla wykonawcy (jeśli jesteś w domu w czasie sprzątania). W przeciwnym razie, zaczynamy natychmiast sprzątanie według naszych standardów. Zawsze kontaktujemy się z Tobą, jeśli podczas sprzątania pojawią się jakiekolwiek pytania.

 • Co muszę mieć w domu przed sprzątaniem?

  Jedyne rzeczy, które musisz mieć w domu przed sprzątaniem to odkurzacz, mop i wiadro. Zawsze mamy ze sobą nasze środki czystości i ściereczki z mikrofibry. Jeśli powierzchnie w Twoim domu wymagają użycia specjalnych środków, których możemy nie mieć, poinformuj nas o tym przed sprzątaniem.

 • Czy mogę być w domu w trakcie sprzątania?

  Oczywiście, ale warto też wiedzieć, że nie musisz – o postępach będziemy Cię informować w powiadomieniach.

 • Czy mogę zarezerwować tego samego wykonawcę kilka razy?

  W przypadku regularnego sprzątania, zawsze otrzymujesz tego samego sprzątacza (którego możesz zmienić, jeśli Ci nie odpowiada), ale w przypadku okazjonalnych jednorazowych sprzątań, niestety nie możemy zagwarantować tego samego wykonawcy za każdym jednorazowym sprzątaniem.

  Z drugiej strony, jeśli po jednorazowym sprzątaniu spodoba Ci się konkretny wykonawca, zawsze możemy przypisać Ci go na regularne sprzątanie.

 • Ile potrwa sprzątanie?

  Zamawiając sprzątanie, podajesz metraż i typ swojego domu. Na podstawie tego wyliczamy ile zajmie Twoje sprzątanie, bazując na naszych danych z poprzednich sprzątań. Wykonawca doskonale wie, ile powinno mu zająć posprzątanie zgodnie z listą naszych standardów. Nie przejmuj się, że coś może potrwać dłużej – nigdy nie doliczamy dodatkowych opłat za czas sprzątania. Cenę zawsze znasz przed.