Poznaj Stepapp

Stepapp to wygoda, więcej czasu i pozbycie się sporej części niefajnych domowych obowiązków. Dzięki nim zorganizujesz regularne sprzątanie mieszkania zarządzane przez aplikację i szereg usług dodatkowych, jak prasowanie, mycie okien czy odkurzanie samochodu. Wszystko jednorazowo lub w subskrypcji, zupełnie jak w przypadku aplikacji z muzyką czy filmami.

Co to jest Stepapp?

Stepapp to apka i serwis www, dzięki którym łatwo i wygodnie zamówisz np. sprzątanie mieszkania. Wszystko super bezpiecznie, bezgotówkowo i pewnie. Najważniejsze co ich wyróżnia, to to, że sami zatrudniają, uczą, weryfikują i sprawdzają wszystkich swoich wykonawców. Nie są więc tylko pośrednikiem, a gwarantem jakości i bezpieczeństwa.

Czy Stepapp działa w Bemowie, Ursynowie, Ochocie, Śródmieściu, Mokotowie, Ursynowie, Włochach, Pradze i Żoliborzu?

Tak! Stepapp sprząta już w całej Warszawie.

Naprawdę całość działa przez aplikację?

Tak! W apce zamawiasz sprzątanie, zmieniasz terminy, ustawiasz częstotliwość, sprawdzasz ceny, weryfikujesz postępy, przez apkę też kontaktujesz się z wykonawcą, odbierasz zniżki i masz pełną kontrolę nad całą usługą. 

Jak znajdę Stepapp?

Aplikację możesz bezpłatnie pobrać przez App Store i Google Play. 

Naprawdę działa 24/7?

Tak! Dzięki aplikacji możesz zamawiać i zmieniać usługi w dowolnym momencie.

Naprawdę mogę przestać samodzielnie sprzątać?

O to właśnie nam chodzi. Im częściej korzystasz ze Stepapp, tym większą zniżkę otrzymujesz. 

Ile to kosztuje?

Ceny startują od 109 złotych za cotygodniowe sprzątanie mieszkania do 40m2, jednak dzięki rabatom i poleceniom możesz korzystać ze Stepapp jeszcze taniej!

Czy to polski projekt?

Tak! A nawet polsko-szwedzki. Stepapp został założony przez dwóch dwudziestolatków – Kubę i Thomasa. Wystartowali w środku lockdownu z pierwszą wersją aplikacji udostępniając warszawiakom aplikację do dzielenia się sąsiedzkim wsparciem. Ten krok był podyktowany potrzebą niesienia pomocy i choć wymagał sporej odwagi młodych przedsiębiorców – ich projekt miał służyć dostarczaniu usług – nie wahali się ani chwili. Dzisiaj Stepapp oferuje domowe usługi w formie subskrypcji. Regularne sprzątanie mieszkanie zarządzane przez aplikację i szereg usług dodatkowych, jak prasowanie, mycie okien czy odkurzanie samochodu. Swoim wykonawcom oferują najwyższe godzinowe stawki na rynku profesjonalnych usług, a klientom uproszczoną obsługę, duże bezpieczeństwo oraz wysokiej jakości Client Service. Jak podkreślają, stawiają na długoterminowe relacje z klientami oraz godną i uczciwą współpracę z wykonawcami.