Potrzebujesz pomocy w sprzątaniu?

Potrzebujesz pomocy w sprzątaniu?

Mmm… to uczucie, gdy profesjonalista posprzątał Twój dom. Tego nie da się dokładnie opisać – trzeba tego doświadczyć. Jeśli jesteś gotowa/y, aby poczuć tą wolność i pozbyć się stresu, jesteśmy tu dla Ciebie. Legalnie i z uśmiechem.

sprzątanie mieszkania

Posprzątany dom.
Przez aplikację.
Proste.

Potrzebujesz pomocy w sprzątaniu?

Mądre wsparcie w obowiązkach domowych. Proste.

5000+
klientów korzysta regularnie
30 000+
Wykonanych sprzątań do dzisiaj
4,7/5
Ocena w App Store
⭐⭐⭐⭐⭐

Dlaczego Stepapp powinien sprzątać u Ciebie?

Sprawiedliwość

Wszyscy nasi pracownicy sprzątający są starannie wybierani, szkoleni i oczywiście otrzymują ubezpieczenie i inne świadczenia.

Przyszłościowość

Zarządzaj swoimi rezerwacjami, personalizuj usługi i kontaktuj się z nami bezpośrednio za pomocą rewolucyjnej aplikacji Stepapp.

Elastyczność

Nie ma zobowiązującej umowy. Możesz dostosować lub wstrzymać subskrypcję w dowolnym momencie. Zawsze jesteś mile widziany z powrotem.

Nieustraszoność

Jesteśmy tak pewni, że pokochasz nasze usługi, że dajemy wszystkim naszym klientom gwarancję 100% satysfakcji i ubezpieczenie w wysokości 1 mln zł.

Rezerwuj usług domowe w Stepapp. Bezpieczne, szybko i przyjemne.

Zamawiasz online

Nie musisz dzwonić, szukać ani gimnastykować się z dopasowaniem usługi do planu dnia. Zamów online i wybierz dogodny termin.

Zarządzasz w aplikacji

Ty decydujesz, które zadania przejmie za Ciebie pomoc domowa. Zadbamy o Twój komfort a Twoje usługi będą na autopilocie.

Cieszysz się czystością

W tramwaju albo w przerwie w pracy – zmieniaj daty, zamawiaj dodatkowe usługi i miej wszystko pod kontrolą. Dokładnie tak jak chcesz.

Czas się wziąć za czas na siłownię.

Usługi, z którymi poczujesz się wreszcie jak w domu.

Wyobraź sobie, jak wspaniałe mogą być usługi domowe, gdy są dostarczane przez ludzi, którzy naprawdę kochają to, co robią.

Nasze podejście opiera się na wartościach, takich jak sumienność, bezpieczeństwo, rzetelność, profesjonalizm i elastyczność. Z nami możesz porzucić uprzedzenia o krętactwie, złych manierach, niedbałości i złodziejstwie, które przez długie lata były kreowane jako standard w tej branży.

Tak to działa. Bezpieczne, szybko i przyjemne.

Dołącz do ponad 1000+ rodzin, które bez wysiłku cieszą się swoimi czystymi domami. Już od 195 zł/miesięcznie. 

1000+

Szczęśliwych rodzin.

70+

Osób sprzątających.

Dlaczego Stepapp powinien sprzątać u Ciebie?

Prawdziwi zatrudnieni pracownicy - nie kontraktorzy.

Kochamy sprzątać i robimy to zawodowo, dlatego zapewniamy, że widzieliśmy już naprawdę wszystko, a Twoje obawy i mity na temat sprzątania zostały przez nas już obalone. Mamy tylko jedną misję – sprawić, że dzień sprzątania stanie się twoim ulubionym dniem tygodnia. Bez zawracania Ci tym głowy.

Rezerwuj, śledź i czatuj w naszej prostej aplikacji.

Rezerwuj terminy na
własną rękę.

Śledź realizację
swoich obowiązków.

Czatuj bezpośrednio z
Twoją gospodynią i zespołem.

Szczęśliwe, niezawodne i wykwalifikowane.

Nasz zespół od lśniących efektów to pełnoetatowi pracownicy Stepapp. Są dokładnie sprawdzani pod kątem jakości pracy, umiejętności komunikacyjnych i obsługi klienta. W subskrypcji przypisujemy zawsze tą samą osobę.

Oh... jak wspaniałe mogą być usługi domowe, gdy są dostarczane przez ludzi, którzy naprawdę kochają to, co robią.

Stepapp to sumienność, bezpieczeństwo, profesjonalizm i elastyczność. Z nami porzucisz złe uprzedzenie, które przez długie lata były kreowane jako standard branży usług domowych.

Zobacz, dlaczego klienci kochają Stepapp.

Od zapracowanych rodzin i nowych właścicieli domów po seniorów, którzy potrzebują pomocy, Stepapp jest ich rozwiązaniem.

Weronika, Poznań
⭐⭐⭐⭐⭐ (95)

Świetna gospodyni i miła osoba. Usługę wykonała w pełni profesjonalnie i z największą dokładnością, przykładając uwagę do miejsc które na początku ustaliłyśmy jako najistotniejsze. Dziękuje i polecam!

@martasinilo

Hania, Warszawa
⭐⭐⭐⭐⭐ (153)

Przeprowadzka zakończona sukcesem! Ostatnim etapem było opuszczenie i dokładne posprzątanie mieszkania, w którym Hania spędziła ponad 6 lat cudownych. I tu wkroczyliśmy my, cali na biało (no dobra, fioletowo). 

@hannazudziewicz

Wita i Hela, Warszawa
⭐⭐⭐⭐⭐ (292)

Życie artysty bywa chaotyczne i niepoukładane, a po długiej nieobecności w domu trzeba spędzić dużo czasu na sprzątaniu. Dlatego Marcela skorzystała z naszych usług i dzięki temu miała czas na to, co lubi!

@marcelamargerita

Wybierając Stepapp, sprawiasz, że szczęście naszych pracowników jest równie ważne jak Twoje własne - i za to Cię kochamy!

Nowy/a w te klocki? Każdy kiedyś przeżył swój pierwszy raz.

Źle się czujemy, prosząc innych o pomoc — nawet jeśli za nią płacimy! Jednak, jak sugerują dane, kiedy znajdujemy proste sposoby na zaoszczędzenie większej ilości czasu oraz przestajemy robić to, czego nie lubimy, nasze szczęście i produktywność na tym zyskują. Ciekawostką jest to, że ponad 35% naszych klientów nigdy wcześniej nie korzystało z usług domowych! Warto się przełamać.

A więc, kto jest dobrym gospodarzem?

Ty jesteś, z aplikacją Stepapp. Pobierz swój nowy sprzęt do sprzątania.

Mity, które powinny być wyjaśnione - u nas nie mają miejsca.

Dalej w nie wierzysz? Czytaj dalej

CZARNY RYNEK

Jest czarny z jakiegoś powodu. Dowiedź się więcej dlaczego nielegalny, czarny rynek usług domowych stanowi problem oraz jak z nim walczymy. Czytaj dalej

Czas się wziąć za czas na siłownię.

Media uwielbiają naszą przyjazność dla rodziny.

Jesteśmy prawie pewni, że mamy do czynienia z czymś dużym. Tak też uważają inni.

Stepapp został założony dla rodziny.

„Stepapp został założony, ponieważ chcieliśmy stworzyć lepsze warunki pracy dla osób sprzątających, a zarazem zaoszczędzić czas na mniej przyjemnych obowiązkach domowych. Teraz wspieramy setki rodzin i dążymy do tego, aby dzień sprzątania stał się ulubionym dniem tygodnia."

- Thomas Werner i Jakub Mocarski

A więc, kto jest dobrym gospodarzem? Ty jesteś, ze Stepapp.

Dołącz do 1000+ sąsiadów skracających listę obowiązków domowych.

Pytania? Bardzo prosimy.

Stepapp to zupełnie nowy sposób dbania o Twój dom. Prosimy o kontakt w każdej chwili z pytaniami.
EMAIL: info@stepapp.pl
NAPISZ: czat na dole po prawej

Wspierane przez

Jesteś zainteresowana/y, ale chcesz więcej informacji?

Załatwione! Zostaw tutaj swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą.