Wygraj rok sprzątania za darmo!

Wyobraź sobie rok gratisowego sprzątania w Twoim mieszkaniu. Brzmi wspaniale? W tym prostym konkursie możesz wygrać roczną subskrypcję comiesięcznych porządków Stepapp w dowolnym mieszkaniu na terenie Warszawy.

Wystarczy, że odszukasz konkursowy post na naszym instagramowym profilu @stepapp.pl i odpowiesz w komentarzu do niego na konkursowe pytanie. Na Twoje odpowiedzi czekamy od 19 listopada 2021 r. do 5 grudnia 2021 r. do godziny 23:59. 

Nagrody:

Spośród odpowiedzi konkursowych wybierzemy 3, które naszym zdaniem w sposób najbardziej kreatywny i oryginalny odpowiedziały na pytanie konkursowe.

Nagroda Główna – Jedna subskrypcja standardowego sprzątania mieszkania w Warszawie po jeden raz w miesiącu przez 12 miesięcy

Dwie Nagrody Dodatkowe – Jednorazowe sprzątanie mieszkania w Warszawie

Pełny regulamin konkursu znajdziesz poniżej. 

REGULAMIN KONKURSU “REGULARNE SPRZĄTANIE ZE STEPAPP”

Jeśli Twoje mieszkanie nie może czekać na rozstrzygnięcie konkursu, zamów sprzątanie już teraz!

Jak chcesz zamówić sprzątanie?

To zależy wyłącznie od Ciebie. Wybierz, czy chcesz zamówić sprzątanie online czy wolisz zrobić to przez rozmowę telefoniczną.

Zostaw kontakt do siebie - pomożemy Ci!

Nasz ekspert ds. sprzątania domu wkrótce się z Tobą skontaktuje, aby udzielić dalszych informacji, odpowiedzieć na Twoje pytania i zaproponować rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.